Informacje - Akademia Animatora Realizacja Noworocznych Postanowień

Realizacja Noworocznych Postanowień
Sty

27

2016

Realizacja Noworocznych Postanowień

noworoczne postanowienia

Zbliża się koniec stycznia, czas na rozliczenie z noworocznych postanowień…

Ręka do góry, kto jeszcze wytrwał w postawionych wyzwaniach. Akademia Animatora z całego serca gratuluje tym wytrwałym i życzymy dalszej konsekwencji! Jak widać, chcieć to móc!

Tymczasem, osobom którym nie udało się wytrzymać… NIE PODDAWAJCIE SIĘ! Postanowienia oraz gruntowne zmiany przyzwyczajeń lub stylu życia można wprowadzić nie tylko 1.stycznia ale w każdej chwili, w każdym momencie. Nie zwlekaj do końca miesiąca, do następnego poniedziałku, do jutra! Zacznij się zmieniać już od dziś, od teraz!

Wyjdź na lodowisko, przy tej pogodzie nawet na rower, wyrzuć papierosy do śmietnika, zacznij kłaść się wcześniej spać, czytaj książki, chodź do kina… Rób wszystko co sprawia Ci przyjemność i zacznij wdychać życie pełną piersią!

Trzymamy kciuki za Wasze pozytywne zmiany i życzymy wytrwałości w postanowieniach. Drobne zmiany możecie wprowadzić już od tej chwilki – wystarczy się uśmiechnąć i zapisać na najbliższy Kurs Animatora w Waszym mieście.

Solidna dawka dobrej zabawy na pewno dodatkowo zmotywuje Was do utrzymania postanowień. Piątka! Wesołego dnia i do zobaczenia na Kursie Animatora!

Zapisz się na Kurs Animatora – Wybierz Miasto

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !