Informacje - Akademia Animatora Poznań 7 listopad 2015 – Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci


Paź

1

2015

Poznań 7 listopad 2015 – Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Modelowanie Balonowych figur, Malowanie Buziek, Tworzenie Wielkich Baniek, Wspaniałe pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci i zasady pracy oraz bezpieczeństwa w Animacji Zabaw Dziecięcych i wiele, wiele więcej – Kurs Animatorów Akademii Animatora już 7 listopada w Poznaniu.

Zapraszamy na kurs właśnie Ciebie! Zdobędziesz fantastyczne umiejętności, które wykorzystasz w pracy oraz w życiu prywatnym, zaskakując znajomych, rodzinę i dzieci! 🙂

Akademia Animatora prowadzi profesjonalne kursy dla Animatorów Zabaw dla Dzieci w Poznaniu i w innych miastach Polski. Przygotuj się do roli Animatora – zdobądź nowe umiejętności i uzyskaj certyfikat!

Czy pracę można połączyć z pasją? A może chcesz się nauczyć czegoś nowego, zrobić coś dla Siebie, co potem podarujesz Swoim Dzieciom, Podopiecznym, Małym Towarzyszom? Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu? Robić coś, co daje ogromną dawkę satysfakcji, endorfin, radości? Jeśli pracujesz z dziećmi lub jesteś rodzicem, doskonale wiesz, jak cenne jest dawanie radości dzieciom 🙂

Wielu Absolwentów Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. DZISIAJ MAJĄ WŁASNE, PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCE FIRMY ANIMACYJNE / EVENTOWE, Sale Zabaw, Punkty Przedszkolne oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Program Szkolenia Animatora dostępny jest na stronie: Program Kursu Animatora Zabaw

Kurs jest bardzo intensywny i trwa ponad 8 godzin, od 10.00 do 18.30.

Podczas szkolenia są zapewnione wszelkie potrzebne materiały.

(WAŻNE: podczas modułu malowania twarzy, każdy uczestnik maluje na tzw. fantomie, nikt nie maluje na twarzach współuczestników kursu)

Co ważne – uczymy zasad bezpieczeństwa, prawidłowego zastosowania produktów, fachowej terminologii, przy czym uczymy zastosowania w realiach Polskich eventów, a nie tak zwanej „książkowej teorii” – abyś podczas swojej pracy Animacyjnej był prawdziwym profesjonalistą.

Zapraszamy na KURS! Już 7 listopada 2015r. w Poznaniu w godzinach od 10.00 do 18.30!

Projesjonalny i innowacyjny Kurs Animatora to tylko 199zł ! Zapisz się TERAZ !

Zapisy są dostępne na stronie: Zapisz Się na Kurs Animatora w Poznaniu

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !