Informacje - Akademia Animatora Podaruj dzisiaj komuś radość

Podaruj dzisiaj komuś radość
Sty

28

2016

Podaruj dzisiaj komuś radość

podaruj komuś radość

Podaruj dzisiaj komuś radość! 🙂

Nad całą Polską panuje dziś ponura, pochmurna aura. Styczeń jest niestety najbardziej depresyjnym miesiącem w roku i to, co widać za oknem jest tego podręcznikowym przykładem.

Jak zaradzić podłym nastrojom?

Odpowiedź Akademii Animatora jest prosta. Dzielmy się radością ze sobą nawzajem. Zrób coś nieoczekiwanego, zaskocz wszystkich swoją pozytywną energią! Wyjdź na ulicę i rozdaj przypadkowym przechodniom balonowe kwiatuszki. Nie tylko dzieciom, dorosłym również. Na odrobinę szczęścia zasługuje każdy, niezależnie od wieku.

Zdziwisz się, jak wielu osobom poprawisz humor tym prostym gestem. Podaruj ludziom radość!

Nie wiesz jak wykonać balonowe kwiatki? Na to też mamy sposób!

Zapisz się na najbliższy Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Twoim mieście, a balonowe kreacje nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.

Po Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci, stworzenie balonowego kwiatka będzie dla Ciebie tylko rozgrzewką, przed tworzeniem prawdziwych balonowych konstrukcji. Ośmiorniczka, smoczek czy słonik? Balony to Twój żywioł, a radość to Twoja motywacja!

Do dzieła, Animki – podarujcie dziś komuś radość 🙂

A aktualne terminy szkoleń, na które możesz się zapisać, znajdziesz na stronie: https://akademiaanimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !