Informacje - Akademia Animatora Opady śniegu

Opady śniegu
Sty

29

2016

Opady śniegu

przebiśniegi

Zima jest w tym roku dla nas wyjątkowo łaskawa. Temperatury są wysokie, opady śniegu bardzo znikome a słońca, jak na zimową aurę bardzo dużo.

Ferie zimowe w pełni, a śnieżnej aury brak.

Fani białego szaleństwa są pewnie zawiedzeni, gdyż dla nich zima 2016 jest jednym, wielkim rozczarowaniem. Wertując prognozy pogody na najbliższe 2 tygodnie, doszliśmy do informacji że mamy piękną wiosnę tej zimy.

W ciągu najbliższych 14 dni opady śniegu będą występować przeważnie w towarzystwie deszczu i to głównie na południowym wschodzie kraju. Drodzy Zimowi Sportowcy, bardzo nam przykro! Co wobec tego, można robić w trakcie zimowych ferii? Czym się zająć? Akademia Animatora ma rozwiązanie!

Zapraszamy na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci! Na szczęście, sezon animacyjny trwa cały rok i jest niezależny od pogody, a każda pora roku jest dobra by zgłębić magiczne tajemnice efektywnej animacji! Zapraszamy serdecznie!

Wszystkie szczegóły odnośnie Kursów Animatora Zabaw dla Dzieci i terminów, znajdziecie na naszej stronie www.AkademiaAnimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !