Informacje - Akademia Animatora Nowy Rok, nowe wyzwania!

Nowy Rok, nowe wyzwania!
Lut

1

2016

Nowy Rok, nowe wyzwania!

kurs balonowy

Nowy Rok to idealny czas, aby wziąć się za siebie i poważnie potraktować swoje postanowienia. Co prawda styczeń dobiega końca, ale cały czas jest szansa na podjęcie nowych wyzwań, które odmienią Wasze życie!

Zmiana pracy, podjęcie studiów lub zapisanie się na perspektywiczny kurs mogą znacznie wpłynąć na Wasze samopoczucie, zdrowie i morale. Pamiętajcie, że trzeba robić to, co się lubi oraz skończyć z czymś, co robicie z przymusu i co nie sprawia Wam przyjemności! To bardzo ważne, bowiem tak kształtuje się radość życia i codzienny uśmiech na twarzy!

Nie bójmy się iść do przodu i podejmować nowych, inspirujących wyzwań w Nowym Roku! Jeśli chcecie spełnić się w sektorze animacji, zgłoście się do Akademii Animatora i wybierzcie jeden z niesamowicie ciekawych Kursów Animatora!

Nie wiesz, jak się zapisać? To proste! Wystarczy, że wybierzesz miasto i termin szkolenia na stronie: https://akademiaanimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/ , a potem wypełnij formularz zgłoszeniowy i… już jesteś zapisany na Kurs Animatora Zabaw Dziecięcych Akademii Animatora! Spotkajmy się na szkoleniu! 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !