Informacje - Akademia Animatora LIST – Już niedługo nowa trasa szkoleń Akademii Animatora!

LIST – Już niedługo nowa trasa szkoleń Akademii Animatora!
Lip

30

2015

LIST – Już niedługo nowa trasa szkoleń Akademii Animatora!

akademia_animatora_startWitajcie Kochani!

Już niedługo, koło 15 sierpnia, zostanie opublikowana nowa Trasa Szkoleń Akademii Animatora!

Bardzo się cieszymy, ponieważ to oznacza, że Akademia Animatora odwiedzi koleje miasta Polski, pozna mnóstwo wyjątkowych osób i będzie miała możliwość przekazania tym osobom wiedzy i umiejętności, które sprawią, że będzie jeszcze więcej uśmiechów na dziecięcych buziach!

Uważamy, że nie ma nic cenniejszego niż uśmiech, zwłaszcza należący do dziecka! Też tak uważasz? Chwila, w której zauważasz rosnące ze szczęścia oczy oraz rozjaśniającą się buzię, jest jedną z najpiękniejszych, jakich można doświadczyć! Praca Animatora zabaw dla dzieci to praca dająca ogromną satysfakcję i mnóstwo pozytywnej energii! Jeśli i Ty chcesz zostać kreatorką wspaniałych emocji i dziecięcych uśmiechów, zapraszamy – dołącz do nas, zdobądź umiejętności, których Cię nauczymy na szkoleniu i nie zwlekaj, działaj!

Nie mamy wątpliwości, doskonale o tym wiemy, że na naszych szkoleniach pojawiają się osoby, dla których praca z dziećmi jest prawdziwą pasją, które mają do dzieci wspaniałe podejście! Bo maluchy zasługują na wspaniałe wspomnienia, chwilę radości i możliwość połączenia nauki z zabawą. Każdy wykwalifikowany animator to duma Akademii Animatora i członek wielkiej rodziny, chcącej pokazać, że są ludzie, którym chce się chcieć zrobić coś więcej, niż tylko pokazać, gdzie leżą ciekawe zabawki.

Lubisz pracę z dziećmi? Masz talent i predyspozycje do pracy z maluchami? To wiedz, że takich osób jak Ty wcale nie ma wielu, natomiast takie osoby jak Ty, są bardzo potrzebne. Nie zwlekaj, zostań Animatorem, będziemy dumni, jeśli zechcesz nauczyć się tego, co chcemy przekazać Ci na szkoleniu i ofiarujesz to potem dzieciom w postaci szczęśliwych, pełnych radości chwil. Już niedługo, koło 15 sierpnia, pojawią się kolejne terminy szkoleń, zapraszamy serdecznie właśnie Ciebie, będzie nam bardzo miło, jeśli i Ty zostaniesz Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci, czy na wielkiego rodzaju eventach, czy może w przedszkolu, czy na urodzinach, czy dla najważniejszej Publiczności – tej domowej, którą bardzo kochasz! 🙂

Pozdrawiamy Was Słonecznie i życzymy miłego wypoczynku wakacyjnego! 🙂

Wasza Akademia Animatora 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !