Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Zielona Góra – 02.04.2017

Kurs Animatora Zielona Góra – 02.04.2017
Mar

1

2017

Kurs Animatora Zielona Góra – 02.04.2017

Kurs Animatora Zielona Góra 02.04.2017

  Kurs Animatora Zielona Góra w Akademii Animatora to inicjatywa przeznaczona dla Rodziców, którzy pragną nauczyć się, jak w sposób kreatywny i ciekawy wypełnić czas swoim pociechom, dla Profesjonalnych Animatorów pragnących poszerzyć swoje umiejętności, a także dla osób, które dopiero zaczynają karierę w branży animacyjnej, niezależnie od metryki!

Po zakończonym Szkoleniu Animatora spędź twórczy weekend zwiedzając miasto. Zwiedź Winne Wzgórze i Palmiarnię lub udaj się na jednodniową wyprawę szlakiem rezerwatów przyrody!  

    Akademia Animatora to ciesząca się zaufaniem marka tworzona przez Specjalistów z branży animacyjnej.

Na Specjalistycznym Kursie Animatora Zielona Góra dowiesz się, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL, ozdabiać twarze i wytwarzać wyjątkowe balonowe kształty.

Nauczysz się, w jaki sposób dbać o sprzęt animacyjny, poznasz zachwycające gry i zabawy dla dzieci, a także wiele, wiele więcej!

Kurs Animatora Zielona Góra to okazja do zawiązania nowych kontaktów biznesowych i towarzyskich. Na Szkoleniu Animatora Zielona Góra spotkasz wyjątkowe osoby, które mają taką samą pasję.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra to nauka, zabawa i praktyka! Nie ma czasu na rutynę!  

    Zarejestruj się na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Zielona Góra w Akademii Animatora i zdobądź profesję, która będzie źródłem codziennych uśmiechów i wzruszeń.

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zachęca do zapisania się na Innowacyjny Kurs Animatora Zielona Góra, który wystartuje 02.04.2017.

Udział w Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Zielona Góra gwarantuje dozę sprawdzonej wiedzy z zakresu animacji, cały dzień wyjątkowej praktyki pod okiem Profesjonalnych Trenerów, wydany w dwóch językach certyfikat i pozytywną atmosferę w czasie Szkolenia Animatora.  

    Bądź Profesjonalnym Animatorem!

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora i wejdź do magicznego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i dorosłą radością.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora Zielona Góra 02.04.2017

Zapisz się Zobaczmy się na kursie!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !