Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci we Wrocławiu – 03.10.2015 – Zapraszamy! :-)


Wrz

2

2015

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci we Wrocławiu – 03.10.2015 – Zapraszamy! :-)

Witajcie Kochani! Właśnie ruszyły zapisy na długo oczekiwane szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci, które odbędzie się we Wrocławiu! Zapraszamy serdecznie!

Jak zostać kreatorką uśmiechu, czyli o Kursie Animatora słów kilka

Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech, zwłaszcza należący do dziecka. Chwila, w której zauważysz rosnące ze szczęścia oczy oraz rozjaśniającą się buzię, jest jedną z najpiękniejszych, jakich można doświadczyć. Jeśli chcesz być kreatorką wspaniałych emocji i wciąż przeżywać fascynujące przygody, mam dla Ciebie dobrą wiadomość, jesteś we właściwym miejscu –

Słyszałaś/łeś o Akademii Animatora?

– To właśnie tam przypomnisz sobie jak to jest wciąż nosić różowe okulary. Na nowo odkryjesz świat, patrząc na niego oczami dziecka oraz sprawdzisz jak zwykłą codzienność zamienić w magiczną rzeczywistość. Mając ukończony Kurs Animatora staniesz się prawdziwą dobrą wróżką, której dzieci będą zawdzięczać najpiękniejsze wspomnienia!

Modelowanie Balonowych figur, Malowanie Buziek, Tworzenie Wielkich Baniek, Wspaniałe pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci i zasady pracy oraz bezpieczeństwa w Animacji Zabaw Dziecięcych i wiele, wiele więcej – Kurs Animatorów Akademii Animatora już 3 października we Wrocławiu!

Zapraszamy na kurs własnie Ciebie! Zdobędziesz fantastyczne umiejętności, które wykorzystasz w pracy oraz w życiu prywatnym, zaskakując znajomych, rodzinę i dzieci! 🙂

Akademia Animatora prowadzi profesjonalne kursy dla Animatorów zabaw dla dzieci we Wrocławiu i w innych miastach Polski. Przygotuj się do roli Animatora – zdobądź nowe umiejętności i uzyskaj certyfikat!

Czy pracę można połączyć z pasją? A może chcesz się nauczyć czegoś nowego, zrobić coś dla Siebie, co potem podarujesz Swoim Dzieciom, Podopiecznym, Małym Towarzyszom? Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu? Robić coś, co daje ogromną dawkę satysfakcji, endorfin, radości? Jeśli pracujesz z dziećmi lub jesteś rodzicem, doskonale wiesz, jak cenne jest dawanie radości dzieciom 🙂

Wielu Absolwentów Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. DZISIAJ MAJĄ WŁASNE, PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCE FIRMY ANIMACYJNE / EVENTOWE, sale zabaw, punkty przedszkolne oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Program dostępny jest na stronie: https://akademiaanimatora.pl/program-szkolenia/

Kurs trwa ponad 8 godzin (od 10.00 do 18.30). Podczas szkolenia są zapewnione wszelkie potrzebne materiały.

(WAŻNE: podczas modułu malowania twarzy, każdy uczestnik maluje na tzw. fantomie, nikt nie maluje na twarzach współuczestników kursu)

Co ważne – uczymy Cię zasad bezpieczeństwa, prawidłowego zastosowania produktów, fachowej terminologii, przy czym uczymy zastosowania w realiach Polskich eventów, a nie tak zwanej „książkowej teorii” – abyś podczas swojej pracy Animacyjnej był prawdziwym profesjonalistą.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Trenerów, którzy na co dzień zajmują się organizacją jednych z największych eventów w Polsce oraz przeszkolili tysiące profesjonalnych Animatorów !

Zapraszamy na KURS! Już 3 października 2015r. we Wrocławiu na Al. M. Kromera 16, w godzinach od 10.00 do 18.30!

Cena to 199 zł ! Zapisz się TERAZ, zanim inni zajmą Twoje miejsce!

Zapisy są dostępne na stronie: www.AkademiaAnimatora.pl/Wroclaw/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ZE WZGLĘDU NA KOMFORT UCZESTNIKÓW! 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !