Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Warszawie – 10.10.2015 – Zapraszamy! :-)


Wrz

2

2015

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Warszawie – 10.10.2015 – Zapraszamy! :-)

Z radością zapraszamy Ciebie na wyjątkowe wydarzenie – kurs, który uczy konkretnych, wspaniałych umiejętności, które niosą radość! Zapraszamy na kurs „Animator Zabaw dla Dzieci” w Warszawie!

Czy pracę można połączyć z pasją? A może chcesz się nauczyć czegoś nowego, zrobić coś dla Siebie, co potem podarujesz Swoim Dzieciom, Podopiecznym, Małym Towarzyszom? Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu? Robić coś, co daje ogromną dawkę satysfakcji, endorfin, radości? Jeśli pracujesz z dziećmi lub jesteś rodzicem, doskonale wiesz, jak cenne jest dawanie radości dzieciom 🙂

Modelowanie Balonowych figur, Malowanie Buziek, Tworzenie Wielkich Baniek, Wspaniałe pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci i zasady pracy oraz bezpieczeństwa w Animacji Zabaw Dziecięcych i wiele, wiele więcej – Kurs Animatorów Akademii Animatora już 10 października w Warszawie!

Zapraszamy na kurs własnie Ciebie! Zdobędziesz fantastyczne umiejętności, które wykorzystasz w pracy oraz w życiu prywatnym, zaskakując znajomych, rodzinę i dzieci! 🙂

Wielu Absolwentów Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. DZISIAJ MAJĄ WŁASNE, PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCE FIRMY ANIMACYJNE / EVENTOWE, sale zabaw, punkty przedszkolne oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Wynagrodzenie dla Animatora za organizację urodzin dla dzieci to stawka średnio na terenie Polski między 250 a 450 zł za 1,5 do 2 h. W Warszawie nawet do 600-800 zł.

Program szkolenia (pełny Program dostępny jest na stronie: https://akademiaanimatora.pl/program-szkolenia/ )

Kurs trwa ponad 8 godzin – zapraszamy od 9.45, o 10.00 zaczyna się wydarzenie, o 18.30 jest zakończenie kursu Animator Zabaw dla Dzieci w Warszawie.

Podczas szkolenia są zapewnione dla Ciebie wszelkie potrzebne materiały.

(WAŻNE: podczas modułu malowania twarzy, każdy uczestnik maluje na tzw. fantomie, nikt nie maluje na twarzach współuczestników kursu)

Co ważne – uczymy Cię zasad bezpieczeństwa, prawidłowego zastosowania produktów, fachowej terminologii, przy czym uczymy zastosowania w realiach Polskich eventów, a nie tak zwanej „książkowej teorii” – abyś podczas swojej pracy Animacyjnej był prawdziwym profesjonalistą.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Trenerów, którzy na co dzień zajmują się organizacją jednych z największych eventów w Polsce oraz przeszkolili tysiące profesjonalnych Animatorów !

Zapraszamy na KURS! Już 10 października 2015r. w Warszawie na ul. Górczewskiej 124, w godzinach od 10.00 do 18.30!

Cena to 199 zł ! Zapisz się TERAZ, zanim inni zajmą Twoje miejsce!

Zapisy są dostępne na stronie: www.AkademiaAnimatora.pl/Warszawa/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !