Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Gdańsku – 14.11.2015 – Zapraszamy! :-)


Wrz

2

2015

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Gdańsku – 14.11.2015 – Zapraszamy! :-)

Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech, zwłaszcza należący do dziecka. Chwila, w której zauważysz rosnące ze szczęścia oczy oraz rozjaśniającą się buzię, jest jedną z najpiękniejszych, jakich można doświadczyć. Jeśli chcesz być kreatorką wspaniałych emocji i wciąż przeżywać fascynujące przygody, mam dla Ciebie dobrą wiadomość, jesteś we właściwym miejscu –

Słyszałaś/łeś o Akademii Animatora?

– To właśnie tam przypomnisz sobie jak to jest wciąż nosić różowe okulary. Na nowo odkryjesz świat, patrząc na niego oczami dziecka oraz sprawdzisz jak zwykłą codzienność zamienić w magiczną rzeczywistość. Mając ukończony Kurs Animatora staniesz się prawdziwą dobrą wróżką, której dzieci będą zawdzięczać najpiękniejsze wspomnienia!

Modelowanie Balonowych figur, Malowanie Buziek, Tworzenie Wielkich Baniek, Wspaniałe pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci i zasady pracy oraz bezpieczeństwa w Animacji Zabaw Dziecięcych i wiele, wiele więcej – Kurs Animatorów Akademii Animatora już 14 listopada w Gdańsku!

Zapraszamy na kurs własnie Ciebie! Zdobędziesz fantastyczne umiejętności, które wykorzystasz w pracy oraz w życiu prywatnym, zaskakując znajomych, rodzinę i dzieci! 🙂

Akademia Animatora prowadzi profesjonalne kursy dla Animatorów zabaw dla dzieci w Gdańsku i w innych miastach Polski. Przygotuj się do roli Animatora – zdobądź nowe umiejętności i uzyskaj certyfikat!

Czy pracę można połączyć z pasją? A może chcesz się nauczyć czegoś nowego, zrobić coś dla Siebie, co potem podarujesz Swoim Dzieciom, Podopiecznym, Małym Towarzyszom? Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu? Robić coś, co daje ogromną dawkę satysfakcji, endorfin, radości? Jeśli pracujesz z dziećmi lub jesteś rodzicem, doskonale wiesz, jak cenne jest dawanie radości dzieciom 🙂

Wielu Absolwentów Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. DZISIAJ MAJĄ WŁASNE, PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCE FIRMY ANIMACYJNE / EVENTOWE, sale zabaw, punkty przedszkolne oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Wynagrodzenie dla Animatora za organizację urodzin dla dzieci to stawka średnio na terenie Polski między 250 a 450 zł za 1,5 do 2 h. W Warszawie nawet do 600-800 zł.

Program dostępny jest na stronie: https://akademiaanimatora.pl/program-szkolenia/

Nauczysz się:
– Tworzyć samodzielnie WIEEELKIE BAŃKI i specjalny płyn do wielkich baniek, wykonać przyrządy do pracy z bańkami.
– Modelować balonowe zwierzątka i zabawki poznasz różne rodzaje balonów, zasady bezpieczeństwa pracy z balonami.
– Nauczysz się malować najczęściej spotykane wzory malowania buziek, poznasz różne rodzaje farbek i akcesoriów, przetestujesz je, dowiesz się, jak malować bezpiecznie oraz w zależności od charakteru imprezy, na co uważać podczas malowania buziek, jak przygotować sobie stanowisko pracy.
– Poznasz zawód Animatora zabaw dla dzieci w praktyce – przypadki, to na co musisz uważać, jak sobie radzić, co się może zdarzyć i jak temu zapobiec.
– Nauczysz się przeprowadzać zabawy plastyczne, konkursy i konkurencje oraz zabawy ruchowe z dziećmi.
– Dowiesz się, kim jest Animator i jaka jest jego rola. Poznasz wspaniałe osoby również wiążące swoją przyszłość z pracą z dziećmi, nawiążesz nowe kontakty.

Kurs trwa ponad 8 godzin. Podczas szkolenia są zapewnione wszelkie potrzebne materiały.

(WAŻNE: podczas modułu malowania twarzy, każdy uczestnik maluje na tzw. fantomie, nikt nie maluje na twarzach współuczestników kursu)

Co ważne – uczymy Cię zasad bezpieczeństwa, prawidłowego zastosowania produktów, fachowej terminologii, przy czym uczymy zastosowania w realiach Polskich eventów, a nie tak zwanej „książkowej teorii” – abyś podczas swojej pracy Animacyjnej był prawdziwym profesjonalistą.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Trenerów, którzy na co dzień zajmują się organizacją jednych z największych eventów w Polsce oraz przeszkolili tysiące profesjonalnych Animatorów !

Zapraszamy na KURS! Już 14 listopada 2015r. w Gdańsku na ul. Lęborskiej 3b, w godzinach od 10.00 do 18.30!

Cena to 199 zł ! Zapisz się TERAZ, zanim inni zajmą Twoje miejsce!

Zapisy są dostępne na stronie: www.AkademiaAnimatora.pl/Gdansk/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !