Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Bydgoszczy – 21.11.2015 – Zapraszamy! :-)


Wrz

2

2015

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Bydgoszczy – 21.11.2015 – Zapraszamy! :-)

Każdy, kto lubi pracę z dziećmi może się zapisać na kurs, każdy – również TY możesz zostać Animatorem Zabaw dla dzieci… i dawać im przede wszystkim… uśmiech ! 🙂

Modelowanie Balonowych figur, Malowanie Buziek, Tworzenie Wielkich Baniek, Wspaniałe pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci i zasady pracy oraz bezpieczeństwa w Animacji Zabaw Dziecięcych i wiele, wiele więcej – Kurs Animatorów Akademii Animatora już 21 listopada w Bydgoszczy, na Wyspie Młyńskiej!

Zapraszamy na kurs własnie Ciebie! Zdobędziesz fantastyczne umiejętności, które wykorzystasz w pracy oraz w życiu prywatnym, zaskakując znajomych, rodzinę i dzieci! 🙂

Akademia Animatora prowadzi profesjonalne kursy dla Animatorów zabaw dla dzieci w Bydgoszczy i w innych miastach Polski. Przygotuj się do roli Animatora – zdobądź nowe umiejętności i uzyskaj certyfikat!

Czy pracę można połączyć z pasją? A może chcesz się nauczyć czegoś nowego, zrobić coś dla Siebie, co potem podarujesz Swoim Dzieciom, Podopiecznym, Małym Towarzyszom? Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu? Robić coś, co daje ogromną dawkę satysfakcji, endorfin, radości? Jeśli pracujesz z dziećmi lub jesteś rodzicem, doskonale wiesz, jak cenne jest dawanie radości dzieciom 🙂

Wielu Absolwentów Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. DZISIAJ MAJĄ WŁASNE, PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCE FIRMY ANIMACYJNE / EVENTOWE, sale zabaw, punkty przedszkolne oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Wynagrodzenie dla Animatora za organizację urodzin dla dzieci to stawka średnio na terenie Polski między 250 a 450 zł za 1,5 do 2 h. W Warszawie nawet do 600-800 zł.

Nauczysz się:
– Tworzyć samodzielnie WIEEELKIE BAŃKI i specjalny płyn do wielkich baniek, wykonać przyrządy do pracy z bańkami.
– Modelować balonowe zwierzątka i zabawki poznasz różne rodzaje balonów, zasady bezpieczeństwa pracy z balonami.
– Nauczysz się malować najczęściej spotykane wzory malowania buziek, poznasz różne rodzaje farbek i akcesoriów, przetestujesz je, dowiesz się, jak malować bezpiecznie oraz w zależności od charakteru imprezy, na co uważać podczas malowania buziek, jak przygotować sobie stanowisko pracy.
– Poznasz zawód Animatora zabaw dla dzieci w praktyce – przypadki, to na co musisz uważać, jak sobie radzić, co się może zdarzyć i jak temu zapobiec.
– Nauczysz się przeprowadzać zabawy plastyczne, konkursy i konkurencje oraz zabawy ruchowe z dziećmi.
– Dowiesz się, kim jest Animator i jaka jest jego rola. Poznasz wspaniałe osoby również wiążące swoją przyszłość z pracą z dziećmi, nawiążesz nowe kontakty.

Kurs trwa ponad 8 godzin – od 10.00 do 18.30. Podczas szkolenia są zapewnione wszelkie potrzebne materiały.

(WAŻNE: podczas modułu malowania twarzy, każdy uczestnik maluje na tzw. fantomie, nikt nie maluje na twarzach współuczestników kursu)

Co ważne – uczymy Cię zasad bezpieczeństwa, prawidłowego zastosowania produktów, fachowej terminologii, przy czym uczymy zastosowania w realiach Polskich eventów, a nie tak zwanej „książkowej teorii” – abyś podczas swojej pracy Animacyjnej był prawdziwym profesjonalistą.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Trenerów, którzy na co dzień zajmują się organizacją jednych z największych eventów w Polsce oraz przeszkolili tysiące profesjonalnych Animatorów !

Zapraszamy na KURS! Już 21 listopada 2015r. w Bydgoszczy na ul. Tamka 2 (Wyspa Młyńska), w godzinach od 10.00 do 18.30!

Cena to 199 zł ! Zapisz się TERAZ, zanim inni zajmą Twoje miejsce!

Zapisy są dostępne na stronie: www.AkademiaAnimatora.pl/Bydgoszcz/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ZE WZGLĘDU NA KOMFORT UCZESTNIKÓW! 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !