Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Wrocław – 25.03.2017

Kurs Animatora Wrocław – 25.03.2017
Mar

1

2017

Kurs Animatora Wrocław – 25.03.2017

Kurs Animatora Wrocław 25.03.2017

  Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Wrocław przeprowadzanym przez Akademię Animatora otrzymasz praktyczne umiejętności niezbędne w zawodzie Profesjonalnego Animatora.

Nauczysz się, jak robić fantastyczne balonowe kreacje, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, samodzielnie zrobisz ogromne bańki mydlane, dowiesz się, jak w efektywny sposób przeprowadzać gry i zabawy dla najmłodszych uczestników zabawy, oraz spotkasz dużo wspaniałych osób, które mają takie same pomysły, zamierzenia i nadzieje.  

  Wydany w dwóch językach certyfikat, który zyskasz po ukończeniu Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci Wrocław w Akademii Animatora umożliwi Ci rozpoczęcie pracy w placówkach edukacyjnych, muzeach, teatrach, bibliotekach i punktach usługowych. A może będzie bodźcem do założenia własnej firmy animacyjnej?

Zarejestruj się na Szkolenie Animator Wrocław, które rozpocznie się 25.03.2017 i zostań Specjalistą od dziecięcych animacji.

Przeznacz dodatkowy dzień w mieście na przechadzkę po magicznym wrocławskim rynku, wjedź na szczyt imponującego Sky Tower i zwiedź wrocławską Halę Stulecia.  

  Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora, dzięki któremu dołączysz do wyjątkowego grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci! Na Szkolenie dla Animatorów Wrocław zapraszamy wszystkich, których pasją jest dzielenie się uśmiechem!

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzy imprezy dla wielu polskich i europejskich marek, organizuje Specjalistyczne Kursy dla Animatorów bazując na długoletnim doświadczeniu w branży animacyjnej.  

  Stań się Profesjonalnym Animatorem!

Zarejestruj się na Kurs Animatorów i wejdź do niezwykłego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i dorosłą radością.

Ilość miejsc jest limitowana, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Wrocław 25.03.2017 – Zapisz się Spotkajmy się na szkoleniu!
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !