Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017
Lut

1

2017

Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

Kurs Animatora Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci! Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Praktyczną wiedzę, którą uzyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po ukończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zyskasz certyfikat w dwóch językach, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa z wycieczką po mieście! Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa i zyskaj zawód, który ma przyszłość!  

  Akademia Animatora to niezwykły projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się umiejętnościami i pozytywną energią. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora współtworzy eventy dla zaufanych marek w kraju i na świecie, organizuje Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 04.03.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zdobądź dwujęzyczny certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w obiecującym zawodzie!  

  Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz wspaniałe balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz nowatorskie i efektywne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i wykształcenia. Liczy się Twoja pozytywna energia!

Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i pasją podzielą się swoimi kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.  

  Kurs Animator Zabaw dla Dzieci w Warszawie to doskonała inwestycja w Twój rozwój i w swoją karierę!

Zarezerwuj miejsce już teraz! Ucz się od Profesjonalistów Branży!

Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa 04.03.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa Dołączysz do nas?

Zapraszamy!:-)

Hurtownia animatorasklep animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów w Niskich Cenach.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !