Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !
Lip

6

2016

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016Akademia_AnimatoraZapisz się na specjalną, wakacyjną edycję Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci!

Kurs Animatora Warszawa organizowany przez Akademię Animatora zapewni Ci solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci. Kurs Animatora Warszawa to przede wszystkim praktyka! Na Szkoleniu, pod okiem Profesjonalnych Trenerów, samodzielnie stworzysz ogromne bańki mydlane, na profesjonalnych fantomach nauczysz się malowania twarzy, dowiesz się, jak tworzyć fantastyczne balonowe kreacje i poznasz efektywne i atrakcyjne sposoby na przeprowadzanie wyjątkowych wakacyjnych animacji.

Po zakończonym Kursie Animatora otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w wielu turystycznych miejscach w Polsce i za granicą.

Kurs Animatora Warszawa to również wspaniała okazja, aby zobaczyć najciekawsze miejsca w stolicy! Połącz udział w Kursie z weekendowym zwiedzaniem Warszawy, odwiedź ulubione miejsca i ponownie zakochaj się w Warszawie.

Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa, zostań Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci i zdobądź wymarzoną wakacyjną pracę!
Kurs Animatora Warszawa

 


Zapisz Się TERAZ !Zobacz FILM – Kurs Animatora WarszawaKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !