Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Trójmiasto 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Trójmiasto 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !
Lip

7

2016

Kurs Animatora Trójmiasto 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Trójmiasto 31.07.2016Akademia_AnimatoraZapisz się na specjalną, wakacyjną edycję Kursu Animatora Trójmiasto, który odbędzie się ostatniego dnia lipca w Rumi! Wakacje to dla wielu czas zasłużonego wypoczynku, a dla Animatorów okres wyjątkowych, letnich animacji.

Kurs Animatora Trójmiasto (Rumia) to oferta skierowana do wszystkich, których pasją jest rozdawanie uśmiechów – zapraszamy do Akademii Animatora Rodziców i Dziadków, Animatorów, Opiekunów, Uczniów i Studentów – Szkolenie Animatorów jest przeznaczone dla osób w każdym wieku! Jeżeli Twoją pasją jest praca z dziećmi, posiadasz w sobie dużo pozytywnej energii i chcesz obdarować nią innych, zapisz się na letnią edycję Kursu Animator Zabaw dla Dzieci Trójmiasto.

Kurs Animatora Trójmiasto (Rumia) zapewni Ci gruntowne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci – poznasz kreatywne i atrakcyjne sposoby na przeprowadzanie letnich animacji w domu i w plenerze, nauczysz się, jak tworzyć naprawdę wielkie bańki mydlane, samodzielnie wykonasz oryginalne balonowe kreacje i na profesjonalnych fantomach poznasz podstawy malowania twarzy. Nie bój się, jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z animacją! Profesjonalni Trenerzy z uśmiechem, cierpliwością i zaangażowaniem wszystkiego Cię nauczą! Po zakończeniu Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci dostaniesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Animatora od razu po Kursie.

Połącz Kurs Animatora Trójmiasto (Rumia) z „Małą Turystyką” i odwiedź najpiękniejsze miejsca na Wybrzeżu – piaszczyste sopockie plaże, gdyńskie klify i magiczną gdańską Starówkę. Wybierz się na wycieczkę rowerową po oliwskich lasach lub złap wiatr w żagle na Półwyspie Helskim.

Zapisz się na Kurs Animatora Trójmiasto (Rumia) organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy i zdobądź wymarzoną pracę w najweselszym zawodzie świata! Zobacz, jak wiele nowych możliwości jest na wyciągnięcie ręki.
Kurs Animatora TrójmiastoZapisz Się TERAZ !Zobacz FILM – Kurs AnimatoraKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !