Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Szczecin – 01.04.2017

Kurs Animatora Szczecin – 01.04.2017
Mar

1

2017

Kurs Animatora Szczecin – 01.04.2017

Kurs Animatora Szczecin 01.04.2017

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora proponuje wiele nowych, fantastycznych możliwości. Jako osoba, która ukończy Kurs Animatora staniesz się Profesjonalnym Animatorem znajdując zatrudnienie w placówkach edukacyjnych, instytucjach kulturalnych, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji wydarzeń masowych i skromnych z udziałem dzieci.

Po odbytym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w języku polskim i angielskim certyfikatu zwiedź wspaniały Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na ciekawą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a wieczorem wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!  

    Akademia Animatora to ceniona marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy.

Profesjonalne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wyjątkowej pasji i wieloletniego doświadczenia w branży animacyjnej.

Namów do udziału w Szkoleniu Animatora Szczecin swoich domowników, zapisz się razem z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin zapraszamy zarówno osoby jak dotąd niezwiązane z branżą animacją, jak i Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe, fascynujące znajomości.  

    Akademia Animatora zaprasza na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już teraz zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin, które odbędzie się 01.04.2017.

Uczestnictwo w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin zapewni Ci profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?

Malowania buziek, tworzenia gigantycznych baniek mydlanych, wytwarzania wyjątkowych balonowych kreacji, skutecznych sposobów na animacje dla dzieci w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!  

    Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Szczecin, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą oklaskujemy.

Zapisz się na Kurs Animatora Szczecin 01.04.2017

Zapisz się Spotkajmy się na szkoleniu animatora w Szczecinie !

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !