Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Rumia 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !
Lip

6

2016

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016Akademia_AnimatoraStartuje wyjątkowa, wakacyjna edycja Kursu Animator Zabaw dla Dzieci! Spotkaj się z ludźmi z całej Polski na limitowanym, letnim Szkoleniu na Wybrzeżu.

Akademia Animatora zaprasza na Kurs Animatora Rumia osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z animacją, Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, którzy chcą sprawić niespodziankę swoim pociechom – wszystkich, których pasją jest dzielenie się uśmiechem!. Na Szkoleniu Animatora zdobędziesz nowe, wyjątkowe umiejętności, dzięki którym zostaniesz Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci. Kurs Animatora Rumia poprowadzą Profesjonalni Trenerzy, którzy z zaangażowaniem, pasją i uśmiechem podzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. Na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak samodzielnie zorganizować pokaz wielkich baniek mydlanych, którego nie może zabraknąć na żadnej imprezie plenerowej, stworzysz oryginalne balonowe kreacje, które ucieszą każdego malucha, poznasz sposoby profesjonalnego malowania twarzy i dużo, dużo więcej!

Na specjalnej, letniej edycji Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci czeka Cię mnóstwo wakacyjnych niespodzianek i świetnej zabawy w gronie fantastycznych osób, które mają podobne plany, ambicje i marzenia. Po zakończeniu Kursu otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, dzięki któremu zdobędziesz wymarzoną pracę w animacji…może na jednej z sopockich plaż?

Kurs Animatora Rumia to także świetna okazja, aby odwiedzić najbardziej wysunięty na Północ kraniec Polski, zatrzymać się w sopockiej „Zatoce Snów”, wypocząć na którejś z piaszczystych plaż Wybrzeża lub zwiedzić Gdańsk…kajakiem! Zapisz się na Kurs Animatora Rumia razem ze swoją przyjaciółką lub przyjacielem!

Zapisz się na Kurs Animatora Rumia i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci i skorzystaj z wielu fantastycznych możliwości, które oferuje pobyt w Trójmieście.
Kurs Animatora RumiaZapisz Się TERAZ !Zobacz FILM – Kurs Animatora RumiaKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !