Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Poznań – 18.03.2017

Kurs Animatora Poznań – 18.03.2017
Mar

1

2017

Kurs Animatora Poznań – 18.03.2017

Kurs Animatora Poznań 18.03.2017

  Akademia Animatora organizuje Specjalistyczne Kursy dla Animatorów w punktach szkoleniowych w całym kraju. Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań, które rozpocznie się 18.03.2017 da Ci solidne przygotowanie do pracy w profesji Profesjonalnego Animatora.

Kurs Animatora Poznań to również fantastyczna okazja, aby w twórczy sposób spędzić weekend. Po ukończonym Kursie Animatora udaj się na poznański Stary Rynek, zobacz monumentalny Zamek Cesarski, spędź aktywnie czas nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu lub przeznacz dodatkowy dzień na wypad do Wielkopolskiego Parku Narodowego.  

    Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy to oferta skierowana do wszystkich osób pracujących w branży animacyjnej, Opiekunów, Rodziców i Dziadków.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Poznań, na którym, pod okiem Doświadczonych Trenerów, zdobędziesz nowe, fantastyczne umiejętności, spotkasz fantastycznych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję i otrzymasz certyfikat w dwóch językach, który otworzy przed Tobą drzwi do świata animacji dla dzieci.  

    Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie.

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. to marka ceniona wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Poznań zyskasz solidne przygotowanie do pracy w profesji Animatora – nauczysz się na profesjonalnych fantomach, w jaki sposób ozdabiać twarze, bez niczyjej pomocy zrobisz wielkie bańki mydlane, bez których nie może się udać żadna zabawa w plenerze, poznasz nowe, wyjątkowe inspiracje na gry i zabawy dla podopiecznych w różnym wieku, zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje i dużo, dużo więcej!  

    Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Poznań, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.

Akademię Animatora tworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zapisz się na Szkolenie Animatorów Poznań 18.03.2017

Zarezerwuj miejsce Zobaczmy się na szkoleniu animatora w Poznaniu!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !