Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Katowice 11.03.2017

Kurs Animatora Katowice 11.03.2017
Lut

1

2017

Kurs Animatora Katowice 11.03.2017

Kurs Animatora Katowice 11.03.2017

Zapisz się na Szkolenie Animatora Katowice, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż kurs. Akademię Animatora tworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zarejestruj się na Kurs Animatorów Katowice 11.03.2017

Zarejestruj się – Zobaczmy się na kursie animatora Katowice!  

  Wybierz Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora. Na Szkoleniu Animatora Katowice zyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, otrzymasz wydany w dwóch językach certyfikat, spotkasz wielu ciekawych ludzi, zdobędziesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie. Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najradośniejszym zawodzie świata.

Zapisz się na Kurs Animatora razem ze swoją przyjaciółką, a po Szkoleniu Animatora zwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najpiękniejszych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a po zachodzie słońca koniecznie zajrzyjcie do Katowickiego Spodka!  

  Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 11.03.2017.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i zaangażowaniem działają w branży animacyjnej. Akademia Animatora przeprowadza Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów, a także współtworzy profesjonalne eventy dla wielu zaufanych marek w Polsce i w Europie.  

  Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która uzyskuje w kraju coraz większą popularność. Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to wyjątkowa inwestycja w Twoją karierę zawodową.

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci zobaczysz, jak powstają bańki mydlane w imponującym rozmiarze i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się najważniejszych technik malowania twarzy na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak efektywnie przeprowadzać animacje dla najmłodszych i samemu stworzysz fantastyczne balonowe kreacje.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Hurtownia animatorasklep animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów w Niskich Cenach.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !