Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !
Lip

6

2016

Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016Akademia_AnimatoraRusza letnia edycja Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci w Akademii Animatora! Wakacje to czas wypoczynku i wielu wspaniałych, plenerowych animacji. Zapisz się na Kurs Animatora Gdynia, który odbędzie się w Rumi i rozpocznij pracę w zawodzie, w którym nie ma miejsca na nudę i rutynę. Na Szkolenie Animatora zapraszamy osoby, które na co dzień pracują z dziećmi, Rodziców, Dziadków i Opiekunów, którzy chcą dowiedzieć się, jak w sposób twórczy i kreatywny wypełnić czas swoim pociechom i podopiecznym, uczniów i studentów, którzy chcą znaleźć wakacyjną pracę w atrakcyjnych, turystycznych miejscowościach w kraju i za granicą – wszystkich, których pasja to animacja!

Kurs Animatora Gdynia to połączenie pracy i zabawy. Na całodziennym Szkoleniu z podstaw animacji nauczysz się, jak w profesjonalny sposób malować twarze, jak wytwarzać bańki mydlane w rozmiarze XXL i tworzyć ciekawe balonowe kreacje. Poznasz także sposoby na atrakcyjne, letnie gry i zabawy dla najmłodszych i zgłębisz tajniki pracy Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci. Przygotuj się również na wakacyjne niespodzianki!

Jako Absolwent Kursu Animatora Gdynia otrzymasz dwujęzyczny certyfikat poświadczający zdobyte przez Ciebie wyjątkowe, praktyczne umiejętności niezbędne w pracy Animatora Zabaw dla Dzieci.

Kurs Animatora Gdynia (Rumia) to również doskonała okazja, aby po zakończonym Kursie Animatora razem z przyjaciółmi lub grupą nowo poznanych znajomych złapać ostatnie promienie słońca na gdyńskim bulwarze i przeznaczyć dodatkowy dzień na zwiedzanie gdańskiej Starówki lub odwiedziny na jelitkowskiej plaży i w sopockim „coctail barze”.

Zapisz się na Kurs Animatora Gdynia (Rumia) i w gorącej, wakacyjnej aurze zdobądź nowe umiejętności, które otworzą przed Tobą drzwi do wspaniałego świata dziecięcej animacji!
Kurs Animatora GdyniaZapisz Się TERAZ !Zobacz FILM – Kurs Animatora GdyniaKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !