Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017
Lut

1

2017

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017

Zostań Profesjonalnym Animatorem!

Zarejestruj się na Kurs Animatora i wejdź do bajkowego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i nieposkromioną radością.

Ilość miejsc jest limitowana, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora Gdańsk 25.02.2017 – Zapisz się!

Zobaczmy się na szkoleniach!:-)  

  Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to marka ceniona przez Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk zapraszamy Animatorów i Opiekunów zajmujących się profesjonalną animacją, Rodziców i Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy chcą zyskać nowe wyjątkowe umiejętności, które pomogą im w sposób zajmujący i inspirujący spędzić czas z dziećmi, a także osoby uczące się, którzy chcą zyskać profesję, który z łatwością można połączyć z nauką lub zobowiązaniami prywatnymi i zawodowymi.

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk dowiesz się wytwarzać bańki mydlane w gigantycznym rozmiarze, tworzyć ciekawe balonowe kreacje, ozdabiać buźki na profesjonalnych fantomach i nie tylko!  

  Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy, który wystartuje 25.02.2017.

Akademia Animatora to niezwykły projekt, który łączy w sobie zamiłowanie do animacji i zaangażowanie w różne działania edukacyjne. Akademia Animatora organizuje profesjonalne eventy dla godnych zaufania marek w kraju i za granicą oraz Specjalistycznych Szkoleń dla Animatorów. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk pozwoli Ci zobaczyć, jak wygląda praca Profesjonalnego Animatora, uzyskać praktyczne umiejętności z zakresu animacji i zdobyć zawód, który jest coraz bardziej popularny w Polsce i za granicą.  

  Zapisz się na Kurs Animatora wspólnie ze swoją mamą, siostrą, najlepszą przyjaciółką lub namów do zarejestrowania się swojego męża lub partnera. Wspólnie weźcie udział w wyjątkowej przygodzie, jaką jest praca w animacji!

Praktyczne umiejętności, które uzyskacie na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk spożytkujecie w pracy zawodowej i w życiu prywatnym, nauczycie się w sposób bardziej kreatywny patrzeć na codzienne obowiązki. A po Szkoleniu Animatora zobaczcie, jak wiele ma do zaoferowania polskie Wybrzeże!

Wybierzcie się na spacer po gdańskim Starym Mieście, zobaczcie Europejskie Centrum Solidarności lub złapcie wiatr w żagle na sopockiej plaży.

Hurtownia animatorasklep animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów w Niskich Cenach.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !