Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !
Lip

6

2016

Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016 – EDYCJA WAKACYJNA !

Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016Akademia_AnimatoraAkademia Animatora zaprasza na limitowaną, wakacyjną edycję Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci! Wakacje to czas wzmożonej pracy dla Animatorów, niezastąpionych podczas letnich wydarzeń plenerowych – festiwali, koncertów, festynów i pikników w wielu turystycznych miejscach w Polsce.

Już dziś zapisz się na Kurs Animatora Gdańsk, który odbędzie się w Rumi i zostań Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci. Dlaczego warto zarejestrować się na specjalne, letnie Szkolenie dla Animatorów?

Na Kursie Animatora Gdańsk (Rumia) uzyskasz pełne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci i zostaniesz prawdziwym…czarodziejem – z balonów stworzysz fantastyczne kształty – kwiaty, miecze, a nawet ośmiornice! Na dziecięcych twarzach wyczarujesz wymarzone bajkowe postacie i zorganizujesz bajeczny pokaz ogromnych baniek mydlanych. Zostań Specjalistą od dziecięcych uśmiechów!

Letnia edycja Kursu – Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci to także wiele wspaniałych niespodzianek i wakacyjnych animacji. Jako Absolwent Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk (Rumia) otrzymasz profesjonalny certyfikat w języku polskim i angielskim, który pomoże Ci rozpocząć wspaniałą przygodę z animacją.

Zapisz się na Kurs Animatora Gdańsk (Rumia), a po zakończonym Szkoleniu Animatora wybierz się na urokliwy spacer uliczkami Starego Miasta, spójrz na gdański Żuraw z perspektywy kajaka, odwiedź piękne orłowskie klify, a wieczorem zobacz, jak nieziemsko „księżyc nad Sopotem lśni”. Odwiedź ulubione miejsca w Trójmieście lub zwiedzaj Wybrzeże w sposób zupełnie niekonwencjonalny. Odkryj, jak wiele możliwości oferuje Ci Kurs Animatora Gdańsk (Rumia)!
Kurs Animatora GdańskZapisz Się TERAZ !Zobacz FILM – Kurs Animatora GdańskKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !