Informacje - Akademia Animatora Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa 2015

kurs animatora zabaw
Sty

13

2015

Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa 2015

Czy chcesz zostać Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci? Chcesz dowiedzieć się krok po kroku na czym polega praca Animatora Zabaw? Chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się do wydarzenia / imprezy i o niczym nie zapomnieć, aby nie być zaskoczonym? A może chcesz usystematyzować informacje? Nie chcesz się uczyć na własnych błędach? Nie masz czasu na czytanie artykułów, książek, wyciąganie wniosków?

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie „Animator zabaw dla dzieci”.

Akademia Animatora zaprasza na szkolenia dla Animatorów zabaw dla dzieci w Warszawie. Przygotuj się do roli Animatora zabaw dla Dzieci – zdobądź nowe umiejętności i uzyskaj certyfikat!

kurs animatora zabaw

kurs animatora zabaw

Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu? Robić coś, co daje ogromną dawkę satysfakcji, endorfin, radości? Przy czym – czy chcesz połączyć to dobrze wynagradzaną pracą?

Wynagrodzenie dla Animatora za organizację urodzin dla dzieci to stawka średnio na terenie Polski między 250 a 450 zł za 1,5 do 2 h. W Warszawie nawet do 600-800 zł.

Wielu Absolwentów Warszawskiej Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. Dzisiaj mają własne firmy Animacyjne, sale zabaw oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Trenerów, którzy na co dzień zajmują się organizacją jednych z największych eventów w Polsce oraz przeszkolili tysiące profesjonalnych Animatorów w całej Polsce!

Dlaczego warto?:
– Szkolenia na europejskim poziomie, z marką Akademia Animatora
– Nauka przez zabawę co daje niesamowite efekty w praktyce
– Nowatorski system nauczania, który przedstawia najważniejsze kwestie, a dobór intensywności pozwala na łatwe ich zapamiętanie
– Dostęp do ofert pracy w animacji zarówno w Polsce jak i za granicą
– Wdrożenie się w świat animacji krok po kroku
– Dla chętnych praca na eventach pod okiem doświadczonych animatorów
– Obcowanie z pozytywnymi, otwartymi i nastawionymi na pomoc Tobie ludźmi

Kurs animatora zabaw dla dzieci

Kurs animatora zabaw dla dzieci

Kurs trwa ponad 8 godzin. Podczas szkolenia są zapewnione wszelkie potrzebne materiały.

Co ważne – uczymy Cię zasad bezpieczeństwa, prawidłowego zastosowania produktów. fachowej terminologii, przy czym uczymy zastosowania w realiach Polskich eventów,, a nie tak zwanej „książkowej teorii” – abyś podczas swojej pracy Animacyjnej był prawdziwym profesjonalistą.

AKADEMIA ANIMATORA – SZKOLIMY Z PASJĄ PROFESJONALNYCH ANIMATORÓW ZABAW – DOŁĄCZ DO ANIMATORÓW AKADEMII ANIMATORA!

Sprawdź terminy i zapisz się teraz na stronie:

www.AkademiaAnimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !