Kupon Prezentowy Specjalny Kupon Prezentowy na Szkolenia Akademii Animatora !

Podaruj wyjątkowy prezent, który wnosi coś więcej w życie Obdarowywanej Osoby!

Bardzo często, od Uczestników kursów i szkoleń słyszymy, że udział w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci to ich marzenie, które właśnie się spełniło!


Kupon Prezentowy

Kurs Animatora 2021

Animator Zabaw dla Dzieci

Animator Czasu Wolnego

Animator Seniora

Animator do Zadań Specjalnych

Balonowe Dekoracje

Biznes Animator


AkademiaAnimatora.pl - Kupon Prezentowy


Podaruj wyjątkowy prezent, który wnosi coś więcej w życie Obdarowywanej Osoby!Bardzo często, od Uczestników kursów i szkoleń słyszymy, że udział w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci to ich marzenie, które właśnie się spełniło!

A szkoleniem obdarowani zostali przez Kochającego Męża lub Chłopaka, Rodziców, Bliską Przyjaciółkę, czy Ukochaną Ciocię bądź Babcię.

Tak, prezent – który coś wnosi w życie obdarowywanej osoby, jest naprawdę wyjątkowy!

Daje nowe możliwości, nowy początek, rozwój, inwestycję w siebie. Wiedzę, uśmiech, radość.

Dlatego też, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy możliwość podarowania Karty Prezentowej do wykorzystania na szkolenie Akademii Animatora.


Dla kogo będzie to idealny pomysł na prezent?Jesteś Rodzicem bądź Babcią czy Dziadkiem?


– Podaruj Młodej Osobie wyjątkowy prezent, będący inwestycją w Przyszłość!Jesteś Mężem, Narzeczonym, Chłopakiem?


– Podaruj Swojej Wybrance Kupon Prezentowy na Kurs Animatora by Akademia Animatora, który rozwinie jej Wyjątkową Osobowość i pozwoli na rozwijanie zainteresowań i osobowości oraz zdobycie nowych, życiowych możliwości.Jesteś Pracodawcą?


– Podaruj Pracownikowi prezent, który świadczy o tym, że inwestujesz w Swojego Współpracownika, cenisz jego kompetencje i chcesz, aby Twój Pracownik czuł się doceniony, dając mu możliwość dalszego rozwoju osobistego. Doceniony Pracownik to większe zaangażowanie oraz związanie z Twoją Firmą. (na niniejszą Kartę Prezentową wystawimy dla Ciebie fakturę VAT, podana cena jest już ceną brutto)Jesteś Najlepszą Przyjaciółką? Siostrą? Bratem?


– Zaskocz Twoją Najlepszą Przyjaciółkę wyjątkowym prezentem i wybierzcie się Razem – na Wyjątkowy Kurs Animatora by Akademia Animatora, pełen wiedzy, nowych umiejętności, możliwości i dobrej zabawy!
Jak dokonać zakupu Karty Prezentowej do wykorzystania
na Kurs Animatora by Akademia Animatora?

W prostych, 4 krokach:1. Wybierz wartość Vouchera Prezentowego. Voucher będzie obniżał cenę szkolenia przy rejestracji, o wybraną kwotę w wysokości wartości vouchera.

Przykładowo, w zależności od wybranych opcji, np. kupon Podstawowy na kurs za 199 zł, czy Super – z możliwością wybrania dodatkowych akcesoriów do zabrania do domu, za 299 zł lub Extra – z możliwością – przykładowo – wybrania drugiego kursu lub materiałów, za 399 zł.

2. Wybierz, czy chcesz otrzymać na zakup niniejszej Karty Prezentowej, fakturę VAT – jeśli tak, podaj dane do faktury, z przyjemnością wystawimy ją dla Ciebie. Podana cena Karty Prezentowej jest już ceną brutto.

3. Podaj dane osoby, dla której mamy wystawić Kartę Prezentową. W razie potrzeby, później można zmienić dane osoby, która ma pojawić się na szkoleniu, wystarczy się z nami skontaktować.

4. Potwierdź zamówienie Karty Prezentowej na szkolenie i dokonaj opłaty. W przeciągu 1-2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym, otrzymasz na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Kartę Prezentową w Specjalnej, Ozdobnej formie. Możesz ją wydrukować i podarować jako Prezent – Wyjątkowy Prezent, dla Wyjątkowej dla Ciebie osoby! …
Jak wykorzystać Kartę Prezentową?Osoba, którą obdarujesz Kartą Prezentową na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci, może ją wykorzystać w Akademii Animatora, na szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci w wybranym przez siebie mieście – na które będą otwarte zapisy w 2021 roku. Karta jest ważna do końca 2021 roku.

Wystarczy, że podczas rejestracji na wybrany przez siebie Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci, obdarowana przez Ciebie osoba, poda kod znajdujący się na Swojej Karcie Prezentowej, a cena szkolenia zostanie pomniejszona o wartość Karty Prezentowej. Proste, prawda? 🙂
Dlaczego Karta Prezentowa na Szkolenie Animatora by Akademia Animatora jest tak wyjątkowym prezentem?– Ponieważ dajesz swojego rodzaju „wędkę” nie „rybę” – dajesz możliwość samorozwoju, realizacji planów, podwyższenia kompetencji, stworzenia możliwości. Coś, co faktycznie wniesie coś dobrego w życie Danej Osoby. Dlatego jest to tak Wyjątkowy Prezent!
Gdzie będą odbywały się Szkolenia Animatorów?Lokalizacje, w których zawsze organizujemy szkolenia podczas Tras Szkoleniowych Akademii Animatora to: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Poznań, Wrocław, Szczecin, Jelenia Góra, Białystok, Łódź, Biała Podlaska, Rumia, Słupsk, Bydgoszcz, Olsztyn.

Trasa Akademii Animatora w całej Polsce trwa już od początku 2021 roku. Daty kursów możesz sprawdzić na stronie głównej Akademii Animatora lub telefonicznie 606 707 025. Szkolenia odbywają się w soboty lub niedziele – w dni wolne od pracy, aby każdy mógł z nich skorzystać. Kurs jest jednodniowy.

Kursy w Akademii Animatora to gwarancja najwyższej jakości i możliwość rozwoju również po szkoleniu!

Trenerzy, prowadzący Kursy w Akademii Animatora to praktycy – którzy na co dzień zajmują się organizacją eventów i animacji oraz szkoleń – na dużą skalę. Przeszkolili tysiące Absolwentów – to nie jest „przechwalanie się”, to jest DOŚWIADCZENIE 🙂 Oraz potwierdzenie zaufania właśnie do Akademii Animatora, która od wielu lat istnieje na rynku, a liczba Uczestników Szkoleń stale rośnie.

Prowadzący – nie są to osoby przypadkowe, których zadaniem jest omówienie pokazu slajdów. 😉

Szkolenie oparte jest na praktyce – Uczestnicy wszystko wykonują samodzielnie. Nie ma pokazu slajdów.

Szkolenia odbywają się w profesjonalnych salach szkoleniowych i obiektach konferencyjnych, nie na salach gimnastycznych.

Uczestnicy Szkoleń Akademii Animatora mają możliwość dalszego rozwoju, a to ważne, aby po szkoleniu dalej się rozwijać. Wszyscy Uczestnicy Szkoleń Akademii Animatora otrzymują po szkoleniu pełen Pakiet Bonusowy, aby móc dalej się rozwijać.Co zawiera Pakiet Bonusowy?1. Dostęp do Portalu Animatora na 2 miesiące z artykułami, poradami, pomysłami na zabawy

2. Poradnik / E-book – „Jak znaleźć Pracę w Animacji” wer. PDF

3. Zniżki na kolejne Szkolenia organizowane przez Akademię Animatora

4. Status ABSOLWENT w HURTOWNI ANIMATORA – stała zniżka na wszystkie produkty na stronie www.HurtowniaAnimatora.plPodaruj Wyjątkowy Prezent!

Zapraszamy!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego,

tel. 606 707 025

Cena: 199 PLN


:
Dodatkowe informacje:Informacje


Kontakt

Masz pytania ...? +48 606 707 025

Informacji dotyczących Karty Podarukowej udzielamy od pn-pt w godzinach od 10.00 do 16.00

Nasi Partnerzy

  • logo-01
  • logo-02
  • logo-03
  • logo-04
  • logo-05
  • logo-01
  • logo-02
  • logo-03
  • logo-04
  • logo-05

 

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !