Informacje - Akademia Animatora Kiedy Wielkanoc 2016

Kiedy Wielkanoc 2016
Sty

13

2016

Kiedy Wielkanoc 2016

kiedy wielkanoc 2016

Bożonarodzeniowa przerwa świąteczna już za nami, czas rozpocząć odliczania do kolejnych świąt. Spokojnie, Leniuchy – kolejne święta nadejdą szybciej niż myślicie! Na szczęście, Wielkanoc to uroczystość ruchoma, zatem dokładna data świąt Wielkiejnocy jest dla nas małą niespodzianką. Rok 2016 od samego początku jest dość łaskawy dla zwolenników błogiego lenistwa. W tym roku wielkanocna przerwa świąteczna wypada bardzo szybko – 27 i 28 marca. Nie trzeba wyjaśniać, że 28.marca to poniedziałek i dzień ustawowo wolny od pracy. Nasz kalendarz prezentuje przed Wielkanocą kilka innych ważnych dni, które może i nie są ustawowo wolne, choć nie mniej ważne:

* 4 lutego – Tłusty Czwartek, czyli wielka celebracja konsumpcji słodkości,
* 6 lutego – ostatnia sobota karnawału – ostatnia szansa na odstawienie „Moonwalk’a” na parkiecie,
* 9 lutego – Ostatki, czyli potoczny „Śledzik”,
* 10 lutego- Środa Popielcowa.
Czy również jesteście zdania, że Tłusty Czwartek powinien być dniem wolnym od pracy? W końcu, jak tu bić pączkowe rekordy za biurkiem?! Słodki pączek, ociekający lukrem bez wątpienia ma działanie wyjątkowo rozpraszające, nawet dla najbardziej zagorzałych pracusiów.

Czekając na święta warto rozejrzeć się za jakimś konstruktywnym zajęciem, dzięki któremu czas do świąt zleci nam o wiele szybciej…Idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z Kursu Animatora! Szczęśliwi czasu nie liczą, a przy dobrej zabawie zegarek śpieszy się jak szalony? Z Akademią Animatora właśnie tak jest! Z nami święta nadejdą szybciej niż przypuszczasz!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !