Informacje - Akademia Animatora Idą Walentynki, przygotuj się

Idą Walentynki, przygotuj się
Sty

30

2016

Idą Walentynki, przygotuj się

pomysły na walentynkowe prezenty

Koniec stycznia, oznacza koniec najbardziej depresyjnego miesiąca w roku i jeden krok bliżej do wyczekiwanych wakacji. Któż by nie chciał powylegiwać się na słonecznej plaży, popluskać w ciepłym morzu i poszaleć na górskich szlakach? Do wakacji, zostało nam jeszcze 5 miesięcy! Lato coraz bliżej, już najgorsze za nami!

Tymczasem, wielkimi krokami zbliżamy się do połowy lutego, czyli do najbardziej romantycznego dnia w roku… jakim jest Dzień Zakochanych! Tradycja 14. lutego, czyli Walentynek przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i na stałe zagościła w kalendarzu polskich świąt. Walentynki mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Na szczęście fanów Walentynek jest o wiele więcej niż krytyków.

W tym roku 14.lutego wypada w niedzielę. Walentynki to dobra okazja do aktywnych animacji, które można zorganizować zarówno w centrach handlowych jak i salach zabaw. Drodzy Animatorzy, przygotujcie się na ręce pełne roboty!

Walentynki są dobrą sposobnością do załapania kilku dodatkowych zleceń. Każde święto to okazja do animacji! Jeśli chcesz spróbować sił w animacji, zapisz się na najbliższy Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci. Akademia Animatora serdecznie poleca!

Nie masz pomysłu na Walentynkowy Prezent? Podaruj Tej Wyjątkowej dla Ciebie Osobie szkolenie! A może przyjdźcie razem? Dobra zabawa, wiedza, śmiech, fantastyczne umiejętności – gwarantowane! A i prezent – nietuzinkowy – a pełny pozytywnych emocji 🙂

Zobacz Terminy Szkoleń – Kliknij

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !