Informacje - Akademia Animatora Gdzie pojechać na ferie?

Gdzie pojechać na ferie?
Sty

30

2016

Gdzie pojechać na ferie?

zimowe zabawy

Zimowe ferie to doskonały czas na niezapomniane eskapady i wypady w ciekawe miejsca. Atrakcji nie brakuje w Polsce, tak samo jak za granicą.

Zimowa pora umożliwia nam przede wszystkim zasmakowanie się w typowych zimowych sportach. Szusowanie na nartach, jazda na łyżwach i sankach są najpopularniejsze, a miejsc do ich uprawiania nie brakuje! Już mała górka przed domem stwarza okazje do wspaniałej zabawy! Jeśli szukacie większych emocji, warto pojechać na południe Polski, gdzie znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie! Oczywiście można też wyjechać za granicę i przeżyć niezapomnianą przygodę we Francji czy Szwajcarii.

Pamiętajcie, aby spędzić ferie aktywnie i w miłym towarzystwie oraz z nową energią wrócić do szkoły i pracy! Nie zapomnijcie też o najbliższych Kursach Animatora z Akademią Animatora!

Zapisz się już teraz na Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora! Już teraz zarezerwuj Twoje miejsce – będzie dużo wiedzy, dużo praktyki, dużo śmiechu, dużo zabawy! Żadnego pokazu slajdów 😉 Dużo pozytywnej energii!

Jak się zapisać? Kliknij i wybierz MIASTO a potem wypełnij formularz zgłoszeniowy i …już! 🙂 Do zobaczenia na szkoleniu „Animator Zabaw dla Dzieci” 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !