Informacje - Akademia Animatora EVENT | WYDARZENIE : Kurs Animatora Zabaw już 28 lutego w Warszawie (Warszawa, Marki, Ząbki, Legionowo, Piaseczno, Piastów, Nowy Dwór Mazowiecki, Radom, Góra Kalwaria, Ożarów Mazowiecki, Józefów, Józefosław, Otwock)

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa
Sty

24

2015

EVENT | WYDARZENIE : Kurs Animatora Zabaw już 28 lutego w Warszawie (Warszawa, Marki, Ząbki, Legionowo, Piaseczno, Piastów, Nowy Dwór Mazowiecki, Radom, Góra Kalwaria, Ożarów Mazowiecki, Józefów, Józefosław, Otwock)

Kurs Animatora w Warszawie

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa

Czy chcesz zostać Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci? Chcesz dowiedzieć się krok po kroku na czym polega praca Animatora Zabaw? Chcesz poznać pracę Animatora „od zaplecza”? Chcesz dowiedzieć się, jak profesjonalnie przygotować się do eventu i o niczym nie zapomnieć, aby nie być zaskoczonym? A może chcesz usystematyzować wiedzę? Nie chcesz się uczyć na własnych błędach? Nie masz czasu na czytanie setek książek, artykułów, wyciąganie wniosków?

Już 28 lutego 2015 odbędzie się Kurs Animator Zabaw dla Dzieci, w Warszawie, Galeria Wola Park. Mnóstwo wiedzy, nowych umiejętności, pozytywnej energii oraz zabawy! Zapraszamy na profesjonalny kurs!

Zapisz się teraz!
https://akademiaanimatora.pl/warszawa/

Zawód Animatora jest w Polsce zawodem stosunkowo nowym, a modny staje się od niedawna, dlatego też w Polsce jest duże pole do działania dla Animatorów, którzy zaczną swoją działalność właśnie TERAZ!

Wynagrodzenie dla Animatora za organizację urodzin dla dzieci to stawka średnio na terenie Polski między 250 a 450 zł za 1,5 do 2 h. W Warszawie nawet do 600-800 zł.

Wielu Absolwentów Warszawskiej Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. Dzisiaj mają własne firmy Animacyjne, sale zabaw oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Przyjdź na szkolenie, zdobądź fantastyczne umiejętności, certyfikat, nowy zawód i nowe możliwości! To, czy wykorzystasz je od razu po szkoleniu, czy może poczekasz na specjalną okazję, zależy tylko od Ciebie! Natomiast nowe umiejętności oraz kompetencje i znajomości będą procentowały cały czas DLA CIEBIE i dla TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI. Czy chcesz zapisać się na profesjonalny Kurs?


https://akademiaanimatora.pl/warszawa/

Zapraszamy Cię serdecznie! 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !