Informacje - Akademia Animatora EVENT | WYDARZENIE : Kurs Animatora Zabaw już 21 lutego w Trójmieście (Rumia, Reda, Władysławowo, Puck, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Wejherowo, Kartuzy, Kościerzyna, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Hel)

kurs animatora gdynia
Sty

24

2015

EVENT | WYDARZENIE : Kurs Animatora Zabaw już 21 lutego w Trójmieście (Rumia, Reda, Władysławowo, Puck, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Wejherowo, Kartuzy, Kościerzyna, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Hel)

kurs animatora w rumi

kurs animatora gdynia

Akademia Animatora z Warszawy ponownie zawita w Trójmieście! Tym razem w malowniczym mieście: w Rumi! Zapraszamy na profesjonalne szkolenie!

Już 21 lutego 2015r. odbędzie się certyfikowany Kurs Animator Zabaw dla Dzieci – w hotelu Faltom w Rumi. Mnóstwo wiedzy, nowych umiejętności, pozytywnej energii oraz zabawy! Zapraszamy serdecznie!

Chcesz zdobyć profesjonalną wiedzę na temat Animacji Zabaw dla Dzieci? Zapraszamy właśnie Ciebie na Kurs. Zdobędziesz wiedzę, praktyczne umiejętności oraz potwierdzający kompetencje, certyfikat w języku Polskim oraz Angielskim.

Zapisz się teraz
https://akademiaanimatora.pl/rumia/

Czy pracę można połączyć z pasją? Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu? Robić coś, co daje ogromną dawkę satysfakcji, endorfin, radości? Przy czym – czy chcesz połączyć to dobrze wynagradzaną pracą? Wynagrodzenie dla Animatora za organizację urodzin dla dzieci to stawka średnio na terenie Polski między 250 a 450 zł za 1,5 do 2 h. W Warszawie nawet do 600-800 zł.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Trenerów, którzy na co dzień zajmują się organizacją jednych z największych eventów w Polsce oraz przeszkolili tysiące profesjonalnych Animatorów w całej Polsce!

Zawód Animatora jest w Polsce zawodem stosunkowo nowym, a modny staje się od niedawna, dlatego też w Polsce jest duże pole do działania dla Animatorów, którzy zaczną swoją działalność właśnie TERAZ!

Akademia Animatora – szkolenia z Licencją na Zabawianie! 🙂 Teraz w Trójmieście!

Nauczysz się:
– Tworzyć samodzielnie WIEEELKIE BAŃKI i specjalny płyn do wielkich baniek, wykonać przyrządy do pracy z bańkami
– Modelować balonowe zwierzątka i zabawki poznasz różne rodzaje balonów, zasady bezpieczeństwa pracy z balonami
– Nauczysz się malować najczęściej spotykane wzory malowania buziek, poznasz różne rodzaje farbek i akcesoriów, przetestujesz je, dowiesz się, jak malować bezpiecznie oraz w zależności od charakteru imprezy, na co uważać podczas malowania buziek, jak przygotować sobie stanowisko pracy
– Poznasz zawód Animatora zabaw dla dzieci w praktyce – przypadki, to na co musisz uważać, jak sobie radzić, co się może zdarzyć i jak temu zapobiec
– Nauczysz się przeprowadzać zabawy plastyczne, konkursy i konkurencje oraz zabawy ruchowe z dziećmi
– Dowiesz się, kim jest Animator i jaka jest jego rola
– Poznasz wspaniałe osoby również wiążące swoją przyszłość z pracą z dziećmi, nawiążesz nowe kontakty

Zapraszamy na szkolenia! Spełnij SWOJE marzenie! Spełniaj marzenia innych. Animator zabaw dla dzieci – PRACA, PRZYGODA, PASJA!

https://akademiaanimatora.pl/rumia/

Zapraszamy! Dołącz do nas!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !