Informacje - Akademia Animatora Dostałeś prezent? Podziel się z Akademią Animatora

Dostałeś prezent? Podziel się z Akademią Animatora
Sty

9

2016

Dostałeś prezent? Podziel się z Akademią Animatora

co zrobić z niechcianym prezentem?

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim przeżywanie przyjścia na świat Dzieciątka w ciepłym, rodzinnym gronie. Nieodłącznymi elementami są choinka, bogato zastawiony stół, kolędy oraz… oczywiście prezenty!

Czymże byłyby Święta bez prezentów? Jest to swego rodzaju miłe dopełnienie cudownych chwil spędzonych z bliskimi, kiedy możemy sprawić najbliższym osobom przyjemność. Tradycja ta kontynuowana jest z pokolenia na pokolenie i nic nie wskazuje na to, aby została porzucona. Rozpakowywanie prezentów to w wielu domach moment kulminacyjny wieczerzy wigilijnej. Coś na co czekamy z niecierpliwością.

Każdy z nas uwielbia zarówno dawać jak i otrzymywać upominki. Gorąco zachęcamy Was, abyście podzielili się z Akademią Animatora swoimi świątecznymi prezentami! Nie bierzcie tego dosłownie, nie musicie przysyłać nam swoich darów. Pochwalcie się czym obdarował Was Św. Mikołaj w komentarzach. Zdjęcia również mile widziane!

Wakacyjny Kurs Animatora 2025 Sprawdź TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !