Informacje - Akademia Animatora Co ma wspólnego Akademia Animatora z samolotem?

kurs animatora Akademia Animatora
Wrz

3

2016

Co ma wspólnego Akademia Animatora z samolotem?

kurs animatora Akademia Animatora

Akademia AnimatoraAkademia Animatora® jest marką od lat działającą na rynku, cieszącą się renomą i nieposzlakowaną opinią zarówno pośród Pracodawców, Klientów jak i Partnerów. Akademia Animatora nieustannie się rozwija i z pasją podchodzi do wykonywanej profesji.

Jednak warto się zastanowić, co wspólnego ma Akademia Animatora i powstanie samolotu?

Powstanie samolotu, datuje się na początek wieku XX. Marzenia oraz próby wzniesienia się w przestworza towarzyszyły ludzkości od jej powstania. Pierwsza lotnia, skonstruowana przez Leonadra da Vinci, czy mit o Dedalu i Ikarze jest tego podręcznikowym przykładem. Ludzkie pragnienia o lataniu sięgają niepamiętnych czasów.

Dwóm amerykańskim braciom w roku 1903 udało się przeprowadzić pierwszy samolotowy przelot, który nieodwracalnie zmienił losy ludzkości. Braćmi kierowała pasja i ogromna chęć ich realizacji, to właśnie dzięki nim, zamierzony cel o lataniu doczekał się realizacji. Nauka jak i cała ludzkość jest braciom Wright dozgonnie wdzięczna. Dzięki nim sprawna komunikacja międzykontynentalna ma rację bytu a człowiek może wznieść się ku niebu i z lotu ptaka podziwiać świat.

Wszystko zaczęło się od pasji i dobrych chęci.

Podobnie było z Akademią Animatora®… Założona z pasji i miłości do dzieci marka, odniosła ogromny sukces na polskim i międzynarodowym rynku. Dzięki zamiłowaniu do dziecięcej radości, kreatywnej zabawy i inspirujących przygód powstało coś wielkiego, co również ma szansę zmienić losy ludzkości… lub chociaż wyczarować uśmiech na twarzach setek tysięcy dzieci! A z pewnością na stałe odmieniło branżę animacyjną. Akademia Animatora® niczym samolot, pozwala Wam się wzbić ponad horyzontem szarości i rutynowych rozwiązań. Dzięki naszym wspaniałym animacjom oraz kursom animacyjnym pozwalamy naszym Kursantom wspiąć się na wyżyny kreatywnej rozrywki na animacyjnych skrzydłach Akademii Animatora®.

Dołącz do naszej cudownej, animacyjnej przygody! Zostań Animatorem i podróżuj w przestworzach kreatywnej animacji! Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci to coś w sam raz dla Ciebie!

Zapisz się już dziś i zostań Animatorem Akademii Animatora! 🙂 Zmieniaj razem z nami świat dzieci na lepsze! niech będzie w nim więcej uśmiechu, radości i kreatywności! 🙂

https://akademiaanimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenieDo zobaczenia na szkoleniach! 🙂 czekamy właśnie na Ciebie! 😉

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !