Informacje - Akademia Animatora Było ich trzech i nieśli dary…

Było ich trzech i nieśli dary…
Sty

6

2016

Było ich trzech i nieśli dary…

Święto Trzech Króli 2016

Po świątecznym obżarstwie i sylwestrowych tańcach, nagły powrót do pracy może być dla wielu zbyt dużym wyzwaniem. Na szczęście, kalendarz świąt chrześcijańskich lituje się nami w postaci dodatkowego wolnego dnia na wytchnienie, odpoczynek i kontemplację. Według chrześcijańskiej tradycji owaj Trzej Królowie przynieśli Dzieciątku Jezus złoto, mirrę i kadziło.

A co zostało dla nas? Trzech Króli co roku przynosi nam w prezencie dodatkowy dzień ustawowo wolny od pracy. W tym roku niestety dla pracowników i stety dla pracodawców, święto Trzech Króli wypada w samym środku tygodnia, zatem w czwartek i piątek czeka nas obowiązkowy powrót do pracy lub szkoły. Ale nie martwcie się! Po dwóch dniach ciężkiej pracy znowu nadejdzie weekend a wraz z nim błogie lenistwo!

Aby umilić sobie wolny czas wpadajcie na naszą stronę i Facebook’owy profil, znajdziecie tam mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu w iście animatorskim stylu! A kto wie… może w ciągu weekendu pojawią się jakieś ściśle tajne informacje na temat nowych Szkoleń dla Animatorów?

Bądźmy w kontakcie, trzymajcie się ciepło i leniuchujcie w środę do oporu! W końcu wszystkim się odpoczynek należy, a zwłaszcza fanom animacji!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !