Informacje - Akademia Animatora 16000 osób lubi Akademię Animatora !


Cze

12

2014

16000 osób lubi Akademię Animatora !

logo_akademia_animatora

Miło nam poinformować, że Akademię Animatora lubi już 16000 osób.
Bardzo się cieszymy, że Akademia Animatora ma tak duże zaufanie wśród Animatorów i nie tylko, a Szkolenia organizowane przez Akademię Animatora kształcą nowe kadry Profesjonalnych Animatorów. Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali Akademii Animatora. Jesteśmy pewni, że osoby które jeszcze się zastanawiają czy zapisać się na Szkolenia organizowane przez Akademię Animatora podejmą decyzję i skorzystają z naszej oferty co jednocześnie pozwoli im dołączyć do Elitarnego grona Profesjonalnych Animatorów posiadających Certyfikat Akademii Animatora !
Pozytywne opinie, które otrzymujemy od Państwa zarówno na Facebook’u, telefonicznie oraz którą są przysyłane do nas za pomocą poczty elektronicznej, motywują nas do jeszcze większego wysiłku wkładanego w przygotowanie szkoleń oraz w przygotowanie jeszcze ciekawszych ofert dodatkowych dla naszych obecnych i przyszłych Animatorów.
Jesteśmy pewni, że tysiące Profesjonalnych Animatorów wyszkolonych przez naszą Akademię Animatora spowodują, że świat dzieci stanie się bardziej kolorowy, wesoły bez smutku i przykrości …!
Jesteśmy pewni, że nasi Profesjonalni Animatorzy, Absolwenci Akademii Animatora staną się wyznacznikiem jakości na rynku Animacji, a organizowane przez nich animacje dla dzieci długo zapadną w pamięć zarówno dzieciom jak również ich rodzicom 🙂
Pozdrawiamy wszystkich naszych Absolwentów oraz przyszłych Kursantów i dziękujemy za zaufanie.
Akademia Animatora

Dołącz do Elity Profesjonalnych Animatorów – Absolwentów Akademii Animatora !


Aktualne terminy Szkoleń organizowanych przez Akademię Animatora
Kalendarz Szkoleń Akademii Animatora


Wszystkim, którzy chcą zaraz po szkoleniu rozpocząć Swoją przygodę z animacją polecamy zapoznać się z ofertą zamówienia Pakietu Startowego Animatora. Cena Pakietu razem z Kursem Animatora to tylko 240 złotych !
Pakiet: Startowy Animatora plus Szkolenie Animatora
Pakiet Startowy Animatora bez Szkolenia

Zapraszamy na Szkolenia organizowane przez Akademię Animatora !

Zapisz się na Kurs Animatora !

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !