Informacje - Akademia Animatora Zimowe urodzinki

Zimowe urodzinki
Sty

13

2016

Zimowe urodzinki

Zima to najchłodniejsza z pór roku, ale też pod wieloma względami najpiękniejsza. Śnieg i mróz za oknem stwarzają wspaniałe możliwości zorganizowania niezapomnianych urodzin dla naszych pociech.

Po co kryć się pod dachem, jeżeli na dworzu panują doskonałe warunki to zorganizowania aktywnych i twórczych imprez urodzinowych. Zabawy na śniegu, gry i ciekawe konkurencje sprawią, że uczestnicy zimowych urodzinek poczują się wyjątkowo i na długo zapamiętają wymyślone przez Was atrakcje. Wystarczy ruszyć głową, a pomysłów przyjdzie naprawdę dużo!

Świeże dostawy białego puchu stwarzają wyjątkową okazję do zorganizowania urodzinek naszych malców w zupełnie inny, twórczy sposób. A zatem ruszajmy na górki i do parków, aby korzystać z walorów zimy! W międzyczasie warto sprawdzić ofertę Kursów Animatorów Akademii Animatora, które pozwolą nam wejść w magiczny świat animacji!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !