Informacje - Akademia Animatora Szał noworocznych postanowień

Szał noworocznych postanowień
Sty

5

2016

Szał noworocznych postanowień

Kurs Animatora

Nowy rok motywuje ludzi do zmian, nowości i postanowień. Do najbardziej popularnych postanowień noworocznych bez wątpienia należą zmiany w stylu życia, porzucenie uciążliwych nałogów i złych przyzwyczajeń. W nowym roku każdy chce być lepszy, ładniejszy, mądrzejszy, zgrabniejszy i fajniejszy.

Postanowienia noworoczne tworzą wszyscy, ale nie każdy jest w stanie się ich trzymać. Przykładem są przeludnione siłownie 2.stycznia i opustoszałe 2.lutego.

Jak wytrwać w postanowieniu dłużej niż tydzień? To proste, najważniejszy jest dobry cel,wystarczy jeden ale konkretny oraz nagroda za jego osiągnięcie.

Perspektywa spędzenia weekendu w szalonym Berlinie czy romantycznym Paryżu każdego zmotywuje do rzucenia palenia. Aby w nowy rok 2016 wkroczyć z impetem i na pełnych obrotach, dobrze jest zainwestować w siebie i swój rozwój. Akademia Animatora poleca wzięcie udziału w inspirującym i profesjonalnym Szkoleniu Animatora by wraz z nowym rokiem dostarczyć ogrom uśmiechu sobie jak i najmłodszym. Specjalistyczne Szkolenie Animatora tylko z Akademią Animatora!

Tymczasem, wspieramy Was w dotrzymaniu noworocznych postanowień i zapraszamy do rozpoczęcia niesamowitej przygody z animacją! Pozdrawiamy i trzymamy kciuki!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !