Informacje - Akademia Animatora Rzeszów Kurs Animatora


Cze

12

2014

Rzeszów Kurs Animatora

Przypominamy, że trwają jeszcze zapisy na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 28.06.2014.
Ilość miejsc ze względu na wysoką jakość organizowanych szkoleń przez Akademię Animatora jest ograniczona. Wykorzystaj Swoją szansę zapisz się na szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci w Rzeszowie i zostań Profesjonalnym Animatorem.
Do wakacji zostało już tylko kilkanaście dni dlatego warto pomyśleć jak spędzisz ten wolny czas … Może warto pomyśleć o pracy w animacji …?
Akademia Animatora organizując właśnie w Rzeszowie Kurs Animatora daje Tobie możliwość poznania „tajników” pracy Animatora Zabaw dla Dzieci.
Nie zastanawiaj się dłużej … ! Zapisz się teraz na Kurs Animatora w Rzeszowie !

Zapraszamy również do zamówienia Pakietu Startowego Animatora !
Wszystkim, którzy chcą zaraz po szkoleniu rozpocząć Swoją przygodę z animacją polecamy zapoznać się z ofertą zamówienia Pakietu Startowego Animatora. Cena Pakietu razem z Kursem Animatora to tylko 240 złotych !
Pakiet: Startowy Animatora plus Szkolenie Animatora
Pakiet Startowy Animatora bez Szkolenia

Zapraszamy do Rzeszowa na Szkolenie Animatora.
Akademia Animatora
AkademiaAnimatora.pl


Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !

Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl Zapraszamy !
Kurs Animatora GDAŃSK Zapisz Się !