Informacje - Akademia Animatora PRZECIEKI INFORMACJI! NOWE TERMINY SZKOLEŃ I KURSÓW AKADEMII ANIMATORA 2016!


Sty

4

2016

PRZECIEKI INFORMACJI! NOWE TERMINY SZKOLEŃ I KURSÓW AKADEMII ANIMATORA 2016!

Akademia Animatora

Akademia AnimatoraSłuchy niosą, że Akademia Animatora bardzo prężnie pracuje nad przygotowaniem harmonogramu szkoleniowego na zbliżający się rok 2016… Pocztą pantoflową doszliśmy do informacji, że program szkoleń animacyjnych ma być w roku 2016 nadzwyczajnie rozbudowany oraz bardzo intensywny. Dla Akademii Animatora to będzie bardzo pracowity rok, bogaty w nowe doświadczenia i nowe miejsca. Ups… wygadaliśmy się. Dokładnie tak, nowy grafik Akademii Animatora będzie nie tylko długi ale i rozbudowany. Być może na trasie pojawią się nowe miejscowości?

Z tego co wiemy, w Akademii Animatora trwa natężona burza mózgów nad harmonogramem szkoleń na przyszły rok, a jej efekty będą upublicznione już niebawem! Bądźcie czujni! Wiadomości o nowych terminach szkoleń dla animatorów pojawią się na naszej stronie i profilu już niebawem! Miejcie oczy i uszy otwarte i zaglądajcie do nas każdego dnia! Dobre newsy przychodzą niespodziewanie!

Niech moc będzie z Wami!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !

Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl Zapraszamy !
Kurs Animatora GDAŃSK Zapisz Się !