Informacje - Akademia Animatora Praca na wakacje dla Animatorów !


Cze

17

2014

Praca na wakacje dla Animatorów !

logo_akademia_animatora

Przypominamy, że od 1 czerwca trwa już nabór do pracy na wakacje w charakterze Animatora.
Jeżeli chcesz ciekawie i inspirująco spędzić wakacje, a dodatkowo zarobić to koniecznie przyślij do Akademii Animatora Swoje CV oraz list motywacyjny na adres praca(a)akademiaanimatora.pl. Informujemy, że ze względu na bardzo duże ilości zgłoszeń kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Akademia Animatora to praca między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Kraków, Bielsko Biała, Żywiec, Zakopane, Szczyrk, Jelenia Góra, Wisła, Karpacz, Tarnów, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Koszalin, Mielno, Władysławowo, Lublin, Jastrzębia Góra, Hel, Chałupy, Kościerzyna, Zielona Góra, Olsztyn, Mrągowo, Ełk, Białystok, Kielce, Sandomierz, Rzeszów, Grudziądz, Konin, Kalisz, Inowrocław, Nysa i inne !

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !

Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl Zapraszamy !
Kurs Animatora GDAŃSK Zapisz Się !