Informacje - Akademia Animatora Pogoda na wakacje

Pogoda na wakacje
Sty

26

2016

Pogoda na wakacje

jaka będzie pogoda latem

Chociaż nowy rok dopiero się rozpoczął i cały czas w naszym kraju gości zima, to warto spojrzeć wprzód, a konkretnie sprawdzić jaką aurą uraczy nas tegoroczne lato.

Wstępne prognozy mówią, że już w czerwcu możemy liczyć na wysokie temperatury, jednak obędzie się bez upałów. Pierwszy letni miesiąc przyniesie dużą liczbę opadów. Lipiec i sierpień mają być już lepsze pod tym względem – nie zabraknie słonecznych i upalnych dni, które umożliwią nam błogi wypoczynek na plaży czy aktywne wycieczki w górach. Polskie lato bywa zmienne, lecz i w tym roku możemy być pewni, że pięknych i ciepłych momentów wystarczy dla każdego!

Letnia pora zbliża się wielkimi krokami, a zatem warto skorzystać z Kursów Animatora Akademii Animatora tak, aby być zwartym i gotowym na animacyjne wyzwania!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !

Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl Zapraszamy !
Kurs Animatora GDAŃSK Zapisz Się !