Informacje - Akademia Animatora Noworoczne uściski

Noworoczne uściski
Sty

5

2016

Noworoczne uściski

Akademia Animatora - Noworoczne Życzenia 2016

Nowy Rok jest okresem osobistego rozrachunku i rozliczeń.

Dziś zamiast wychwalać zasadność tworzenia noworocznych postanowień chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Akademia Animatora życzy wszystkim swoim Kursantom przyszłym i obecnym szczęśliwego roku 2016, oby był kreatywny, bogaty w inspirujące doświadczenia i nowe przygody.

Życzymy Wam by rok 2016 przyniósł czyste szczęście, uśmiechy na buziach, Zygmunta I Starego w portfelach, końskie zdrowie i opady śniegu szybciej niż na Wielkanoc. By pogoda ducha i pozytywna energia nigdy Was nie opuszczała a wesołe Kursy dla Animatorów przynosiły satysfakcję i zmianę życia na lepsze! Oby rok 2016 Was rozpieszczał i cieszył nie mniej niż nasze animacje! Bawcie się, odnoście sukcesy i dzielcie się miłością.

A czego życzymy sobie? Nam wiele do szczęścia nie potrzeba… naszym życzeniem noworocznym są Wasze roześmiane buzie i wesołe szkolenia. Oby było Was jak najwięcej a magiczna atmosfera udzielała się nam wszystkim!

Animatorska piątka! Widzimy się na Kursach dla Animatorów w nowym roku 2016!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !