Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Lublin – 16 maj 2015


Kwi

7

2015

Kurs Animatora Lublin – 16 maj 2015

logo_akademia_animatora

Akademia Animatora ® zaprasza do Lublina na Kurs Animatora !
Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci odbędzie w Lublinie w dniu 16 maj 2015 roku.
Zapraszamy do zapisywania się na Kurs Animatora w Lublinie – Animator Zabaw dla Dzieci. Jest to Profesjonalne Szkolenie dla Animatorów organizowane w Lublinie przez Akademię Animatora z Warszawy. Nie przegap takiej szansy i skorzystania ze Szkolenia Animatora!
Zapisz się TERAZ na Profesjonalny Kurs Animatora w Lublinie organizowany przez Akademię Animatora

Jeżeli Twoim marzeniem jest zostać Profesjonalnym Animatorem i dołączyć do Elitarnej Grupy Animatorów AKADEMII ANIMATORA ®, której jedynym właścicielem marki „Akademia Animatora” jest Spółka Technologiczna Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, to właśnie jest propozycja dla Ciebie. Zapisz się teraz na szkolenie organizowane przez Akademię Animatora w Lublinie.

Obecnie możesz dodatkowo zamówić PAKIET ANIMATORA razem ze Szkoleniem Animatora – „Animator Zabaw dla Dzieci”. Możesz zamówić STARTER ANIMATORA w super cenie !
Cena całego Pakietu: Szkolenie + Starter Animatora to tylko 259 złotych brutto


Wykorzystaj niepowtarzalną okazję i zamów Swój Własny Starter Animatora razem ze Szkoleniem Animator Zabaw dla Dzieci, które odbędzie się w Lublinie w dniu 16 maja 2015 roku. Kurs organizowany jest przez Akademię Animatora.
Akademia Animatora organizuje Profesjonalne Szkolenia z Licencją na Zabawianie ! 🙂

Zapisz się na Szkolenie Animatora w Lublinie

Do zobaczenia na Szkoleniu Animatora w Lublinie !

Pozdrawiamy
Akademia Animatora ®


Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !