Informacje - Akademia Animatora Kiedy jest zimno, dzieci się NIE nudzą!

Kiedy jest zimno, dzieci się NIE nudzą!
Sty

15

2016

Kiedy jest zimno, dzieci się NIE nudzą!

zabawy zimowe

Zimowe miesiące należą do najbardziej ponurego okresu w roku. Dni są krótsze, noce długie. Jest ciemno, zimno i melancholijnie. W takiej aranżacji trudno o energię do życia, a co dopiero na kreatywne pomysły na zabawę. Krążą teorie, że styczeń jest najbardziej depresyjnym miesiącem w całym kalendarzu. Ponura aura dotyka również najmłodszych – brak im sił na zabawę, a poranne wstawanie jest istnym horrorem. Maluchy dotyka nuda i zimowe zasępienie…

Akademia Animatora stawia temu kres! Koniec ze smętami i ponurymi nastrojami! Na Wasze twarze powrócą uśmiechy, serca zabiją szybciej, a pozytywna (choć mroźna) energia przywróci Wam chęci do życia! Czas wyciągnąć sanki, łyżwy i ciepłe czapki. Ulepcie bałwana, zróbcie kulig i wyścigi. Czas zacząć biegać, skakać i tańczyć! Akademia Animatora nie pozwoli swoim kochanym Kursantom na zimowe smutki! Czas na kreatywne rozrywki i wesołe harce – na dworzu, w domu i w szkole. Zdajdzie nam relację, jak Wy radzicie sobie z zimową handrą. Wspólnie doczekamy do wiosny 🙂 Już niebawem, Szkolenia dla Animatorów wracają w wielkim stylu, zapisujcie się już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona! Zimowej nudzie wspólnie powiemy STOP. Do zobaczenia na Szkoleniach! Buziaki Animki!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !