Informacje - Akademia Animatora Już jutro Tłusty Czwartek

Już jutro Tłusty Czwartek
Lut

3

2016

Już jutro Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek 2016

To już jutro – Tłusty Czwartek!

Ależ ten czas leci! Już jutro – 4 lutego, dla wielu jeden z najszczęśliwszych dni w roku, kiedy to można zapomnieć o diecie i starannym liczeniu kalorii! W Tłusty Czwartek można pozwolić sobie na chwilę zapomnienia!

Pączki z dżemem, konfiturą, budyniem lub czekoladą. To one są głównymi bohaterami Tłustego Czwartku, ale mają też godnych sobie konkurentów. Również często sięgamy po faworki, ptysie i eklerki, które smakują równie wyśmienicie, szczególnie w tak wyjątkowym dniu!

Tłusty Czwartek jest raz w roku, a zatem nie warto odmawiać sobie słodkich przyjemności! Pączek z lukrem skutecznie umili nam zwykły dzień i sprawi uśmiech na niejednej twarzy!

Przy okazji smakowania kolejnych specjałów zajrzyjcie na stronę Akademii Animatora i wybierzcie dla siebie jeden z Kursów Animatora! Smacznego i do zobaczenia!

Wybierz Miasto – Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !

Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl Zapraszamy !
Kurs Animatora GDAŃSK Zapisz Się !