Informacje - Akademia Animatora Dzień Pozytywnego Myślenia – 2 luty

Dzień Pozytywnego Myślenia – 2 luty
Lut

2

2016

Dzień Pozytywnego Myślenia – 2 luty

Dzień Pozytywnego Myślenia

Dzień Pozytywnego Myślenia!

Dziś obchodzimy jeden z tych dni, kiedy nie musisz martwić się o włączone żelazko zostawione w domu czy o pogodę na nadchodzące wakacje! Dzień Pozytywnego Myślenia sprawia, że świat mieni się w kolorowych barwach!

Odrzuć wszystkie czarne myśli na bok i pomyśl tylko o przyjemnych rzeczach! W takim dniu jak dziś nie wypada zamartwiać się błahostkami i małostkowymi problemami, które burzą nam nowy, piękny poranek! Dzień Pozytywnego Myślenia jest tylko raz w roku, jednak jeśli żyjesz pełnią życia, obchodzisz to święto codziennie!

Dziel się więc uśmiechem z każdą napotkaną osobą i przekazuj jej pozytywną energię tak potrzebną do codziennego funkcjonowania! Zajrzyj też na stronę Akademii Animatora i zapoznaj się z najnowszą ofertą Kursów Animatora, które otworzą Ci drzwi do kariery Profesjonalnego Animatora!

Zobacz, gdzie zawita Akademia Animatora podczas Trasy Szkoleniowej i zapisz się na szkolenie! Zapraszamy! 🙂

Kurs Animatora Zabaw – Wybierz Miasto

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !