Informacje - Akademia Animatora Animatorzy na stokach

Animatorzy na stokach
Sty

11

2016

Animatorzy na stokach

Animatorzy na stokach narciarskich

Zima to świetny czas, aby wybrać się na stok i posmakować białego szaleństwa! W takich miejscach coraz częściej możemy spotkać osoby, które zapewnią nam i naszym dzieciom niezapomniane atrakcje.

Na stokach w całej Polsce mamy możliwość skorzystać z pomocy doświadczonego instruktora, który pomoże nam oswoić się z nartami i postawić pierwsze kroki na górce. Nierzadko można też spotkać wyspecjalizowanego w swoim fachu Animatora. Jego zadaniem jest zorganizowanie nam, a przede wszystkim naszym dzieciom, twórczych i ciekawych zabaw, oczywiście w połączeniu z jazdą na nartach.

Taka mieszanka niewątpliwie przyniesie świetne rezultaty! Szusowanie na nartach a do tego znakomita zabawa gwarantują wyśmienite rezultaty – nasze dzieci będą zachwycone. A zatem do zobaczenia na stoku!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !