Informacje - Akademia Animatora Animator z gór poszukiwany!

Animator z gór poszukiwany!
Sty

24

2016

Animator z gór poszukiwany!

animacje dla dzieci w górach

Góry są naturalnym skarbem naszego kraju, którym możemy chwalić się na całym świecie. Południe Polski to też niewątpliwie region, gdzie skrywają się nieodkryte jeszcze talenty przyszłych Animatorów!

Górskie ścieżki turystyczne i szlaki wspinaczkowe dostarczają nam niezwykłej dawki ekscytacji i entuzjazmu. Wspaniałe widoki i zapierające dech w piersiach krajobrazy ściągają co roku w polskie góry miliony turystów. Z tego względu jest to szczególnie atrakcyjne miejsce do rozwoju szeroko pojętej animacji, zarówno w hotelach czy pensjonatach, ale też w branży gastronomicznej oraz podczas pasjonujących górskich wycieczek!

Jeśli mieszkasz na południu naszego kraju i chcesz spróbować swoich sił jako Animator, zgłoś się na Kurs Animatora z Akademią Animatora! Pamiętaj, że Profesjonalny Kurs Animatora to Akademia Animatora® !

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !