Warszawa Plac Zamkowy Kategoria: miasta,

Jednym z miast, w których Akademia Animatora organizuje szkolenia najczęściej, jest oczywiście nasza piękna Stolica – Warszawa. Zapraszamy na kurs Animator Zabaw dla Dzieci do naszej Stolicy – wiele osób łączy szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci w Warszawie z „małą turystyką”, przy okazji przyjazdu na szkolenie, zwiedzając Stolicę.

Jest to znakomity pomysł! Warszawa to obowiązkowy punkt turystyczny dla każdego z nas, a przyjazd tutaj – do Stolicy – często łączy się również z biznesem – czyli, krótko mówiąc – przyjemne z pożytecznym. A więc – nie zastanawiaj się dłużej – przyjedź do nas – Warszawa czeka na Ciebie 🙂 Akademia Animatora – też 🙂 .

Chcesz obejrzeć więcej zdjęć z Warszawy? Zobacz na naszym profilu na facebooku :- ) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.338846309605175.1073741932.115256848630790&type=1
Sprawdź Terminy !

Sprawdź Terminy Szkoleń !

Sprawdź dostępne terminy szkoleń. Zapraszamy na szkolenie: Animator Zabaw dla Dzieci oraz na szkolenie: Animator Czasu Wolnego. Ilość miejsc jest ograniczona ...!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !

Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl Zapraszamy !
Kurs Animatora GDAŃSK Zapisz Się !