Informacje - Akademia Animatora 9 marca – Światowy Dzień Didżeja

9 marca – Światowy Dzień Didżeja
Mar

9

2016

9 marca – Światowy Dzień Didżeja

Dzień DJ'aUwaga! Uwaga! Wszyscy profesjonalni didżeje i didżeje amatorzy! Dziś obchodzimy Światowy Dzień Didżeja! Podejdźcie do swoich konsol i zmiksujcie coś wyjątkowego!

Didżejem może być każdy! Nie liczą się fachowe umiejętności i wiedza muzyczna, ale to, co mamy w środku. Muzyka, bowiem pochodzi z wnętrza każdego z nas – z samego serca! To sprawia, że ludzie w każdym wieku mogą tworzyć niezapomniane przeboje, które ujrzą światło dzienne na całym świecie!

Jeśli zawsze marzyłeś o karierze didżeja imprez w klubach wypełnionych publicznością, nic straconego! Każdy moment jest dobry, aby realizować swoje najskrytsze marzenia! Zajrzyj na stronę Akademii Animatora i zapoznaj się z najnowszą ofertą Kursów Animatora, które odkryją w Tobie inne talenty i zdolności!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !

Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl Zapraszamy !
Kurs Animatora GDAŃSK Zapisz Się !