Informacje - Akademia Animatora 7 marca – Światowy Dzień Tenisa

7 marca – Światowy Dzień Tenisa
Mar

7

2016

7 marca – Światowy Dzień Tenisa

Dzień Tenisa

Już 7 marca obchodzimy Światowy Dzień Tenisa, dyscypliny sportowej, która jak żadna inna jest przyjazna animacjom dla małych i dużych!

Tenis praktycznie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Już 4-letnie maluchy trzymają w ręku rakietę i z poświęceniem walczą o każdą piłkę! Sport ten niesamowicie kształtuje w nas wolę walki i zwycięstwa, powodując, że zawsze gramy do końca, niezależnie w jak trudnej sytuacji się znajdujemy. Kort tenisowy to też wspaniałe miejsce do organizacji zabaw animacyjnych dla starszych i młodszych uczestników!

Jeśli szukasz oryginalnego miejsca do zorganizowania dziecięcych urodzinek lub zaaranżowania czasu wolnego innym, wybierz kort tenisowy. To gwarancja emocji i niezapomnianej frajdy! Przy okazji zajrzyj na stronę Akademii Animatora i przejrzyj ofertę Kursów Animatora, które okażą się niezwykle przydatne w czasie tenisowych animacji!

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci 🙂 <3

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !