Informacje - Akademia Animatora 25 kwietnia – Światowy Dzień Pingwina

25 kwietnia – Światowy Dzień Pingwina
Kwi

25

2016

25 kwietnia – Światowy Dzień Pingwina

Dzień Pingwina

25 kwietnia obchodzimy święto jednych z najsympatyczniejszych zwierząt – Pingwinów! To właśnie one rozśmieszają nas do łez w doskonałych bajkach, które są bacznie oglądane nie tylko przez najmłodszych!

Pingwiny na stałe wpisały się do kanonu bajek i książek, które sprawiają radość dzieciom na całym świecie! Przygody Pingwina Pik-Poka oraz rozmaite historie Pingu to bajki, których dzieci mogą nie kojarzyć, ale które mają w pamięci wszyscy dorośli. Dziś największą popularnością cieszą się Pingwiny z Madagaskaru, które potrafią wybrnąć z każdej, nawet beznadziejnej sytuacji. Te urocze zwierzątka opanowały świat bajki i filmu!

Pingwin to postać, którą można też wykorzystać na różne sposoby, tworząc dla maluchów niezapomniane zabawy! Jeśli szukasz więcej kreatywnych animacyjnych pomysłów, wejdź na stronę Akademii Animatora i wkrocz do głębokiego świata Profesjonalnych Animatorów!

www.AkademiaAnimatora.pl/zapis-sie-na-szkolenie/ – zapisz się na Kurs Animatora ! Dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci, ZAPRASZAMY!

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !

Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl Zapraszamy !
Kurs Animatora GDAŃSK Zapisz Się !